Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 10 z celkem 294 článků
5
kvě

O LETNÍ PŘÍPRAVĚ S KONDIČNÍM TRENÉREM PAVLEM KUNCLEM

Po krátkém odpočinku se naše týmy vrhly zpět do akce, naplno se totiž rozjel pravidelní letní dril. Kondiční přípravu na novou sezónu má letos u výkonnostních kategorií opět na starost Pavel Kuncl, kterého jsme se zeptali jak jsou kluci na tom a co je v nejbližších týdnech čeká.
17
dub

Kup si lístek a podpoř repre! Prodej vstupenek do Varů byl zahájen

V listopadu se v Karlových Varech odehraje turnaj Euro Floorball Tour, na kterém se představí ty nejlepší týmy světa v kategorii žen a juniorek. Vstupenky na turnaj v lázeňském městě jsou k dispozici v síti Ticketportal.
16
dub

NAŠI HRÁČI NA KEMPU TALENTOVANÉ MLÁDEŽE

Mládež se u nás v Karlových Varech neustále posouvá a odměnou za tvrdou práci jsou v letošní sezóně hned pět pozvánek na Kempy talentované mládeže.
3
dub

HLAVNÍ TRENÉR A-TÝMU MIROSLAV ZÁVORA HODNOTÍ LETOŠNÍ SUPERLIGOVOU SEZÓNU

Sezóna A-týmu je u konce, celý tým čeká nyní zasloužená dovolená a nastává také čas ohlédnutí a bilancování. No a kdo jiný by mohl sezónu zhodnotit než hlavní trenér našeho elitního celku Miroslav Závora, který má za sebou svou premiéru v nejvyšší soutěži.
1
dub

POSEZÓNNÍ ROZHOVOR S TRENÉREM DOROSTU FILIPEM MORAVCEM

Mířili letos vysoko, po třetím místě v základní části věřili, že mohou zabojovat o účast na Mistrovství České republiky. Nakonec však sezóna končí zklamáním, když dorostu vystavily stopku ve 2.kole play off Gorily Plzeň. Jaká byla dorostenecká sezóna a jak vidí budoucnost této velmi nadějné generace? Na to jsme se zeptali jejich trenéra Filipa Moravce.
20
bře

HOTOVO, A-TÝM VE TŘETÍ TŘETINĚ UVAŘIL BUTCHIS A I V SEZÓNĚ 24/25 BUDE SUPERLIGOVÝ

Nejdůležitější zápas sezóny čekal v úterý náš A-tým, v Míčovce přivítal v pátém utkání série Butchis a vzhledem k vývoji série si mohl zajistit superligovou příslušnost i pro příští sezónu.
17
bře

A-TÝM PŘIVEZL Z PRAHY BOD, ZBÝVÁ POSLEDNÍ KROK

Za stavu 2:0 pro karlovarský tým se série s Butchis přesunula o víkendu do Prahy. V hlavním městě to byly oba dva dny pořádné bitvy a oba celky si odnesly po jednom bodu. K úspěšnému ukončení série tak chybí našemu týmu jediná výhra.
14
bře

ZNOVU DO AKCE, O VÍKENDU POKRAČUJE V PRAZE SÉRIE S BUTCHIS

Dlouho čekal A-tým na první domácí výhru v této sezóně. V ten pravý čas však přišly hned tři v řadě, vítězství s Pardubicemi v závěru základní části, ale především dva důležitá vítězství minulý víkend proti Butchis, které nás poslala do vedení v sérii.
10
bře

DOMÁCÍ PROSTŘEDÍ UHÁJENO, DO PRAHY VEZEME VEDENÍ 2:0

O víkendu odstartovala v Míčovce těžká série proti Butchis. Dva zápasy nabídly velkou přetahovanou, k vidění nebylo vidět moc branek. Karlovarští využili domácího prostředí, skvělé atmosféry a do Prahy jedou s vedením 2:0.
6
bře

KLÍČOVÁ ČÁST SEZÓNY JE TADY, O VÍKENDU PŘIJEDOU DO KARLOVÝCH VARŮ BUTCHIS

Základní část utekla jako voda a nyní přichází období, které každoročně rozhoduje o tom, zda byla sezóna úspěšná či nikoliv. Karlovarský A-tým v něm zahájí svou cestu proti nováčkovi soutěže Butchis.