Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 10 z celkem 238 článků
2
říj

HOŘKÝ KONEC, A-TÝM V ZÁVĚRU ZTRATIL ZÁPAS S LIBERCEM

V neděli pokračovala Superliga již třetím domácím zápasem, do Míčovky tentokrát dorazil Liberec. Zápas opět nabídl obrovské drama, karlovarský výběr znovu sahal po první výhře v sezóně, nakonec však i tentokrát odešel smutný, když padl 5:8.
29
zář

MLADÁ BOLESLAV BYLA NAD NAŠE SÍLY, V NEDĚLI POKRAČUJEME SOUBOJEM S LIBERCEM

Našlapaný program Superligy pokračuje a ve čtvrtek bylo na programu již čtvrté kolo. Náš A-tým tentokrát zamířil na palubovku silné Mladé Boleslavi, kde si opět nechal utéct začátek zápasu, což v dalším průběhu těžko stahoval. Šance na nápravu bude v neděli, doma hrajeme s Libercem.
27
zář

STÁTNÍ SVÁTEK OZDOBÍ SOUBOJ S MLADOU BOLESLAVÍ

Našlapaný program pokračuje, během dvanácti dnů má A-tým na programu čtyři zápasy. Již třetí odehraje tento čtvrtek, kdy vyráží do Mladé Boleslavi. Na Den české státnosti se pokusí zaskočit soupeře, který si v úvodu nového ročníku počíná zatím suverénně.
25
zář

A-TÝM PROTI VINOHRADŮM POPRVÉ V SEZÓNĚ BODOVAL

Muže v neděli čekal druhý domácí zápas v letošní sezóně, do Haly míčových sportů tentokrát přicestovaly Královské Vinohrady. Opět to byl velmi vyrovnaný souboj, kde nakonec rozhodoval jeden gól. Utkání nakonec došlo až do prodloužení, kde byli šťastnější hosté a připsali si tedy bonusový bod.
21
zář

SKVĚLÁ DRUHÁ TŘETINA NA BODY PROTI BOHEMIANS NESTAČILA, V NEDĚLI DORAZÍ DO VARŮ SKV

Bohemians se o víkendu účastnili Poháru mistrů a tak přišel zápas druhého kola na řadu netradičně až ve středu. A naši kluci v něm ukázali, že to letos nedají nikomu zadarmo.
17
zář

VE STŘEDU POPRVÉ VEN, MUŽE ČEKAJÍ SILNÍ BOHEMIANS

O víkendu jsme sice měli netradičně volno, již ve středu nás však čeká dohrávka 2.kola, poprvé v této sezóně zamíříme ven, konkrétně na palubovku silného výběru FbŠ Bohemians.
14
zář

NOVÝM STRÁŽCEM KARLOVARSKÉ BRANKY JE VÍT LUKÁČ

Máme pro vás další posilu, kterou jsme si zatím nepředstavili, z pražského Startu k nám přichází dvacetiletý gólman Vít Lukáč.
11
zář

DRAMA DO POSLEDNÍ VTEŘINY, A-TÝM S OSTRAVOU TĚSNĚ PADL

Dlouhé čekání skončilo a v neděli odstartoval nový ročník Superligy. Do Karlových Varů tentokrát zavítala Ostrava a jak to již u nás bývá, nabídl zápas velké drama, ve kterém nás dělily od bodů centimetry.
9
zář

KARLOVARSKOU BRANKU BUDE V NOVÉ SEZÓNĚ HÁJIT TAKÉ KRYŠTOF ERNST

Dnes tu máme pro vás další představení hráče, který k nám sice přišel již v průběhu minulé sezóny. Oficiálního představení se zatím však nedočkal a jelikož u nás pokračuje i v nové sezóně, tak je ideální čas to napravit a blíže vás s naším gólmanem Kryštofem Ernstem seznámit.
7
zář

SUPERLIGA STARTUJE, JAKO PRVNÍ DORAZÍ DO KARLOVÝCH VARŮ OSTRAVA

Je to tady, po dlouhém čekání jdeme opět do akce. O víkendu totiž začíná nový ročník Livesport Superligy. Náš výběr se hned v úvodu představí doma, v neděli vyzve v 1.kole celek FBC Ostrava.