Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 10 z celkem 205 článků
26
bře

A-TÝM ZABRAL A Z OTROKOVIC VEZE DVĚ VÝHRY

Těsnou sérii s Českou Lípou musel A-tým rychle hodit za hlavu, jelikož o víkendu startovala další těžká bitva. Naším soupeřem tentokrát byly Otrokovice, kluci do série měli skvělý vstup, když na venkovním hřišti v sobotu zvítězili 4:7. O den později se zápas nevyvíjel podle našich představ. Skvělá druhá polovina však znamenala otočku a nakonec i výhru 5:3.
22
bře

DALŠÍ BITVA ZAČINÁ, NA MUŽE TENTOKRÁT ČEKAJÍ OTROKOVICE

Série s Českou Lípou pro nás bohužel skončila smutně, když jsme prohráli rozhodující sedmý zápas. Nyní je potřeba vše hodit za hlavu, protože již tento víkend startuje další náročná bitva. V sobotu a neděli se vydají na čtyři sta kilometrů dlouhou cestu do dalekých Otrokovic, kde vyzvou místní Panthers.
19
bře

DRAMA SE SMUTNÝM KONCEM, A-TÝM SÉRII S ČESKOU LÍPOU TĚSNĚ ZTRATIL

Po dobrém vstupu do série, kdy se nám povedlo dvakrát vyloupit Českou Lípu, se nám přestalo dařit a soupeř třemi výhrami vývoj otočil. Hrozbu konce série odvracel A-tým ve čtvrtek na domácí palubovce. Nakonec se jim to povedlo, v rozhodujícím sedmém utkání na hřišti našeho soupeře nás bohužel zradila koncovka a tak sérii přeci jen ovládli českolipští.
13
bře

V ÚTERÝ VEN, VE ČTVRTEK DOMA, BITVA S ČESKOU LÍPOU POKRAČUJE DALŠÍMI DVĚMA ZÁPASY

Všichni očekávali, že to bude velká bitva a tak se také děje. A-tým bohužel nedokázal navázat na povedené výkony z České Lípy, doma ztratil oba víkendové zápasy a stav série je tak srovnaný na 2:2. Zítra míříme opět na sever k pátému utkání, ve čtvrtek se pak představíme doma.
12
bře

ANI KARLOVARŠTÍ DOMA NEUSPĚLI, STAV SÉRIE S ČESKOU LÍPOU JE VYROVNANÝ

Po minulém víkendu, kdy karlovarský A-tým vyloupil Českou Lípu se série přesunula na západ Čech, kde pokračovala dalšími dvěma duely. Sobotní utkání nabídlo opět velké drama, které se rozhodovalo až v samotném závěru, kde byla šťastnější Lípa a snížila tak stav série na 2:1. Podobný průběh nabídl i nedělní zápas, ve kterém znovu byla úspěšnější Česká Lípa, která tak vrátila sérii na svou palubovku za stavu 2:2.
10
bře

ROZHOVOR S PŘEDSEDOU KLUBU A TRENÉREM FRANTIŠKEM TRUHLÁŘEM

V posledních sezónách jsme byli svědky toho jak předseda oddílu František Truhlář nervózně sleduje výkony A-týmu z tribuny. V závěru základní části naší premiérové superligové sezóny však vedení usoudilo, že by bylo ideální do týmu před klíčovými boji přinést nějaký impuls. Oblíbený trenér a velký karlovarský srdcař se tak po dlouhých letech opět postavil na lavičku A-týmu, aby pomohl hráčům a realizačnímu týmu v nejdůležitějších zápasech sezóny.
8
bře

VŠICHNI DO MÍČOVKY! O VÍKENDU POKRAČUJE SÉRIE S ČESKOU LÍPOU

Nejdůležitější domácí dvojzápas dosavadního průběhu sezóny je tady. O víkendu se za stavu 2:0 přesouvá série s Českou Lípou do Karlových Varů a již teď je jasné, že to bude opět pořádná řežba.
5
bře

A-TÝM LOUPIL NA SEVERU A Z ČESKÉ LÍPY VEZE DVA BODY

O víkendu odstartovala důležitá série proti České Lípě. Na severu nás nečekalo vůbec nic jednoduchého, A-tým si však se všemi nástrahami poradil a po dvou vynikajících výkonech veze domů vedení 2:0.
1
bře

VRCHOL SEZÓNY ODSTARTUJE O VÍKENDU V ČESKÉ LÍPĚ

Základní část je minulostí a nyní začíná klíčové období sezóny. A-tým v náročné sérii vyzve Českou Lípu.
26
úno

A-TÝM SAHAL V PARDUBICÍCH PO BODECH, NAKONEC TĚSNĚ PADL

Naladit se vítězně na klíčové boje chtěl v neděli náš A-tým. Posledním soupeřem v rámci základní části byly Pardubice. Naši muži měli utkání skvěle rozehrané, nakonec však těsně padli.