Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 10 z celkem 49 článků
28
lis

JUNIOŘI PŘEHRÁLI ÚSTÍ, U23 JDE DO ČELA, V AKCI BYLY JEŠTĚ DALŠÍ ČTYŘI KATEGORIE

O víkendu bylo v akci hned šest kategorií. Cenný skalp získali junioři, kteří uspěli v Ústí, tým U23 získal šest bodů a poskočil do čela ligy. Domácí turnaj si užily starší žákyně a elévky. V akci pak byli i mladší nebo starší žáci.
21
lis

JUNIOŘI S DOROSTEM ZAVÁHALI, U23 ZA TŘI BODY A V AKCI BYLI I MLADŠÍ ŽÁCI A PŘÍPRAVKA

Po bodově plodných týdnech přišel jednou také méně povedený víkend. Pouze bod vybojovali junioři, s nulou zakončil turnaj dorost. První porážku pak zaznamenal tým U23.
20
lis

TRÁPENÍ SE ŠŤASTNÝM KONCEM, A-TÝM NAKONEC V HAVÍŘOVĚ USPĚL

Jeden Havířov A-tým ve středu přehrál, ten druhý ho čekal v sobotu, kdy byl na programu výjezd na palubovku Slovanu. Tohoto soupeře už kluci letos kluci jasně porazili, na jeho palubovce to však nikdy není lehká záležitost.
18
lis

HAVÍŘOVSKÝ DVOJBOJ ZAKONČÍME V SOBOTU NA PALUBOVCE SLOVANU

Po čtrnácti dnech a třech domácích utkáních míří A-tým opět ven. V sobotu ho čeká během krátké doby i druhý havířovský celek, tentokrát Slovan. Ten už kluci letos dokázali porazit, při posledních dvou návštěvách na palubovce tohoto soupeře však body pokaždé ztratili. Tak věřme, že tentokrát se z druhého konce republiky vrátí s plným bodovým ziskem.
17
lis

A-TÝM NASYPAL HAVÍŘOVU JEDENÁCT BRANEK A SLAVÍ DALŠÍ JASNOU VÝHRU

Ve středu si Česká republika připomněla jeden z nejvýznamnějších svátků Den boje za svobodu a demokracii. Karlovarský A-tým ho nemohl oslavit ničím jiným než dalším utkáním 1.ligy. Na závěr domácího trojboje zavítalo do Míčovky Torpédo Havířov. První vzájemné utkání skončilo divokou přestřelkou 15:9 a gólové utkání to bylo i tentokrát.
15
lis

JUNIOŘI i U23 STOPROCENTNÍ, DAŘILO SE I STARŠÍM ŽÁKŮM A ELÉVŮM

Další našlapaný a hlavně úspěšný víkend má za sebou naše mládež. Junioři po týdnu doma opět vyhráli a stoupají tabulkou vzhůru, premiérové zápasy má za sebou tým U23. Kromě nich byli v akci také elévové a starší žáci.
15
lis

PRVNÍ LIGA MÍŘÍ DO DRUHÉ POLOVINY, DO VARŮ DORAZÍ HAVÍŘOV

Třináct kol, tedy polovinu základní části mají za sebou naši muži. V neděli vstoupí do té druhé. Do Karlových Varů dorazí Torpedo Havířov, který zatím v úvodu této sezóny zůstává za očekáváním. Příliš se mu nedaří ani na palubovkách soupeře a nyní míří k souboji se soupeřem, který je doma vůbec nejlepší.
14
lis

ONE MAN SHOW, NICKLAS DEVÍTI BODY SESTŘELIL START

Neděle 17 hodin, to je klasický čas domácích zápasů našeho A-týmu. Jinak tomu nebylo ani tento týden, kdy pokračoval domácí trojboj a do Haly míčových sportů zavítal Start. Tomu se na karlovarský tým dlouhodobě příliš nedaří a to chtěli nyní změnit. Naši hráči šli do zápasu s cílem potvrdit sílu na své palubovce a opět se posunout tabulkou vzhůru.
11
lis

SÉRIE DOMÁCÍCH ZÁPASŮ POKRAČUJE PROTI STARTU

Celkem tři domácí v zápasy v řadě má na programu karlovarský A-tým, po Kladnu přijede do Míčovky soupeř z hlavního města a to Start98. Pro A-tým to bude letos již osmé utkání na vlastní palubovce, ve kterém mohou získat již sedmou výhru. Kromě Ústí na úvod sezóny si totiž nikdo jiný výhru z naší haly neodvezl.
9
lis

JUNIOŘI BEROU PRVNÍ BODY, DOROST BEZ VÝHRY, HRÁLI I MLADŠÍ ŽÁCI, PŘÍPRAVKA A STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Pět kategorií bylo o víkendu ve hře. První body zapsali junioři, body naopak těsně utekly dorostencům. Podařený turnaj mají za sebou mladší žáci, starší žákyně a přípravka. Zkrátka opět se bylo na co dívat