Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 10 z celkem 156 článků
24
lis

PO TÝDNU OPĚT DOMA, V NEDĚLI PŘIJEDOU BOHEMIANS

Superliga v závěru roku nabere opravdu zběsilé tempo, po reprezentační přestávce odehrají týmy během měsíce a půl celkem deset zápasů. V neděli nás čeká třetí z nich. Do Karlových Varů tentokrát dorazí rozjetí Bohemians, kteří zatím drží krok se špičkou soutěže.
23
lis

NOVÝMI POSILAMI A-TÝMU JSOU FILIP ELIÁŠ A LUKÁŠ MACHÁČEK

Sezóna je v plném proudu, přesto trenéři stále hledají možnosti, jak kádr posílit a odrazit se k lepším výsledkům. Nyní vítáme dva nové přírůstky do sestavy A-týmu, ti kteří sledujete naše superligové zápasy jste si jich mohli všimnout již v zápasech s Mladou Boleslaví a Chodovem. Ze střešovického Tatranu k nám na hostování přichází talentovaní útočníci Filip Eliáš a Lukáš Macháček.
22
lis

TÝM DOROSTU KONEČNĚ VYHRÁL, HRÁLY I ŽENY A STARŠÍ ŽÁCI

O víkendu se hrají pouze elévové, elévky a mladší žákyně. Kromě jednoho týmu elévů, který hraje v Tachově, hrají všichni v míčovce.
19
lis

NEJHORŠÍ ZÁPAS V SEZÓNĚ, VÝJEZD NA CHODOV SKONČIL PRO A-TÝM DEBAKLEM

Ve čtvrtek předvedli muži solidní výkon proti mistrovské Mladé Boleslavi. Navázat na něj chtěli v sobotu proti Chodovu. Bohužel přišel totální kolaps a nejvyšší porážka v letošní sezóně.
18
lis

MUŽI MÍŘÍ V SOBOTU NA PALUBOVKU CHODOVA

Po čtvrtečním domácím zápase s Mladou Boleslaví pokračuje Superliga v sobotu dalším kolem. A-tým tentokrát zajíždí na palubovku pražského Chodova, kde bude chtít ukořistit první letošní body z venkovních zápasů.
17
lis

A-TÝM PO SKVĚLÉM VÝKONU ZTRATIL ZÁPAS S MISTREM AŽ V ZÁVĚRU

A-tým se po Mistrovství světa ve čtvrtek vrátil do zápasového kolotoče. Státní svátek oslavil domácím soubojem s mistrovskou Mladou Boleslaví. Naši kluci předvedli skvělý výkon a favoritovi vzdorovali pětačtyřicet minut. Nakonec se sice ukázaly zkušenosti, dnešní výkon je však dobrým příslibem do budoucna.
15
lis

JUNIOŘI STÁLE BEZ ZTRÁTY BODU, HRÁLI I ELÉVOVÉ A STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Uplynulý víkend mimo juniorů, elévů a starších žákyň hráli také dorostenci a mladší žáci, jak se jim dařilo a co nás čeká tento týden se dozvíte v článku.
14
lis

STÁTNÍ SVÁTEK OKOŘENÍ SOUBOJ S LOŇSKÝM MISTREM

Tři týdny trvající přestávka během které jsme všichni sledovali výkony naší mužské reprezentace na Mistrovství světa je u konce a ve čtvrtek se opět rozjede naplno nejvyšší soutěž. Na státní svátek přijede do Karlových Varů hvězdami našlapaná Mladá Boleslav.
13
lis

ROZHOVOR S KAPITÁNEM A-TÝMU MICHALEM KLÁPOU

V karlovarském A-týmu je jedním z nejdéle sloužících hráčů, poslední sezóny ho navíc vede v roli kapitána a jako první také vede náš výběr v premiérové superligové sezóně. Dalším hráčem na rozhovor je Michal Klápa.
8
lis

Juniorky bodovaly, U23 má další dvě prohry, tým mladších žáků ve své soutěži dominoval

V krizi se nachází rezervní tým Hurricanu. Ani v dalším kole nedokázal bodovat. Přípravka postavila hned čtyři týmy. Jak se dařilo či nedařilo a jak bude vypadat tento víkend se dozvíte v článku.