Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 10 z celkem 115 článků
8
srp

A-TÝM ČEKÁ PRVNÍ HERNÍ TEST, VE ČTVRTEK STARTUJE CZECH OPEN

Pět měsíců uplynulo od posledního ostrého zápasu. Nyní je však čekání u konce, dlouhé týdny v posilovně a tréninků v hale konečně vystřídá herní příprava. Od čtvrtka totiž A-tým vyráží do Prahy na tradiční turnaj Czech Open.
22
čer

OHLEDNUTÍ ZA TURNAJEM NISA OPEN 2022

Téměř před měsícem se naši mladší a starší žáci zúčastnili tradičního libereckého turnaje Nisa Open. Ze severu Čech se vrátili se stříbrnou medailí, kterou získali mladší žáci. Druhý tým tolik štěstí neměl a vypadl v osmifinále.
18
kvě

TURNAJ KROUŽKŮ FLORBAL VARY A DDM KARLOVY VARY

V sobotu 14. května proběhl historicky první turnaj našich kroužků, které vedeme na základních školách. Turnaj probíhal ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Karlovy Vary na základní škole 1. máje.
9
kvě

STARŠÍ ŽÁCI VEZOU Z MČR ŠESTÉ MÍSTO

Poslední turnaj letošní sezóny pro naší mládež a rovnou naprostý vrchol. Starší žáci vyrazili do Nového Města nad Metují, kde je čekalo v konkurenci dalších jedenácti týmů Mistrovství České republiky. Těžký turnaj naši borci zvládli skvěle a domu se vrací s vynikajícím šestým místem.
5
kvě

STARŠÍ ŽÁCI VYRÁŽEJÍ NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY

Většina týmů již své sezóny zakončila, zbývá odehrát již pouze jeden turnaj, ale ten nejdůležitější. Již dnes vyrážejí starší žáci do Nového Města nad Metují, kde zítra vstoupí do Mistrovství České republiky.
26
dub

MLADŠÍ ŽÁCI A ELÉVOVÉ MAJÍ ZA SEBOU POSLEDNÍ TURNAJ SEZÓNY

Sezóna pomalu ale jistě směřuje do svého finále a jednotlivé týmy postupně zakončují sezónu. O víkendu si naposledy zahráli mladší žáci a také elévové. Jak se jim dařilo se dozvíte v článku níže.
24
dub

ROZHOVOR S KAPITÁNEM A-TÝMU MICHALEM KLÁPOU

V A-týmu patří mezi nejdéle sloužící hráče. Letos jako kapitán dovedl svůj tým k historickému úspěchu v podobě postupu do Superligy. Jaká byla sezóna z pohledu Michala Klápy a jak si užil mistrovské oslavy? To se dozvíte v našem velkém rozhovoru.
15
dub

ROZHOVOR S HLAVNÍM TRENÉREM A-TÝMU MIROSLAVEM ZÁVOROU

Před sezónou přišel k A-týmu společně s Martinem Kratochvílem, po Novém roce převzal tým jako hlavní trenér a když ho na střídačce poté v rámci výpomoci doplnil Marek Mandler mohla začít velká titulová jízda. Pro trenéra Míru Závoru je to již druhý významný postup. Před pár lety vybojoval pro Karlovy Vary 1.ligu, nyní se svým týmem slaví postup mezi českou smetánku. Jaká byla mistrovská sezóna si můžete přečíst v článku níže.
12
dub

O VÍKENDU ŠLY DO AKCE ČTYŘI MLÁDEŽNICKÉ KATEGORIE

Starší žáci zakončili základní část, před posledním turnajem se do elitní skupiny dostali mladší žáci. A do boje šli i elévové a starší žákyně. jak se jim dařilo najdete v článku níže.
12
dub

FLORBALOVÝ MEJDAN S PRVOLIGOVÝMI ŠAMPIÓNY

Je to necelý týden, co jsme v Brně ukořistili prvoligový titul, od té doby si zároveň můžeme říkat, že jsme Superligoví. A-tým již titul oslavil, nyní ho však čeká ještě jedna důležitá oslava a to s vámi fanoušky. Protože podpora v průběhu sezóny byla opravdu obrovská, rozhodli se hráči fanouškům poděkovat a ve čtvrtek se tak můžete v Míčovce těšit na bohatý program.