Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 10 z celkem 281 článků
21
úno

BĚHEM TÝDNE DVAKRÁT DO OSTRAVY, V NEDĚLI HRAJE A-TÝM S VÍTKOVICEMI

Dva nejdelší výjezdy sezóny přiřkl los našim mužům až na konec základní části. Během týdne se tak hned dvakrát vydají do daleké Ostravy, poprvé již v neděli, kdy se postaví aktuálně třetímu celku tabulky z Vítkovic.
18
úno

PROKLETÍ UKONČENO, A-TÝM PŘEJEL PARDUBICE A KONEČNĚ USPĚL DOMA

V neděli večer bylo na programu poslední domácí utkání základní části. Proti Pardubicím se muži chtěli vyhnout tomu, že by dlouhodobou částí soutěže prošli bez jediné domácí výhry. To se nakonec povedlo, Pardubice A-tým přejel 8:2 a před klíčovými boji potěšil své fanoušky.
15
úno

MUŽI V POSLEDNÍM DOMÁCÍM UTKÁNÍ ZÁKLADNÍ ČÁSTI VYZVOU PARDUBICE

Základní část Superligy spěje nezadržitelně do svého finále, do konce zbývají odehrát pouhá tři kola. Již v neděli se náš A-tým představí naposledy doma a proti Pardubicím se bude snažit ukončit domácí čekání na výhru a trochu navnadit vlastní fanoušky před rozhodujícími boji sezóny.
13
úno

A-TÝM DOSTAL OD CHODOVA LEKCI Z PRODUKTIVITY

V neděli v podvečer měl A-tým na programu předposlední domácí utkání základní části. Do Míčovky dorazil Chodov, tedy celek, který jsme letos dokázali na jeho palubovce zaskočit a z Jižního Města si odvézt dva body. Bohužel v odvetě byl obrázek hry zcela odlišný.
8
úno

PO REPRE PAUZE ZPĚT DO AKCE, V NEDĚLI PŘIJEDE CHODOV

Poslední reprezentační přestávka je za námi a týmy se již naplno mohou vrhnout na závěr základní části Livesport Superligy. Náš A-tým čekají ještě čtyři utkání, dvakrát se představí doma. Poprvé již v neděli, kdy dorazí Chodov, tedy tým proti kterému jsme zaznamenali naší nejpřekvapivější superligovou výhru.
3
úno

ROZHOVOR S FILIPEM MORAVCEM O DOROSTENECKÉ A JUNIORSKÉ SEZÓNĚ

Základní část ligových soutěží se pomalu chýlí ke konci a týmy stále bojují o postup do vyřazovacích bojů nebo se na ně již chystají. To platí i pro naše dorostence a juniory. Oba týmy jsou v letošní sezóně velmi úzce propojeni a tak jsme se zeptali jejich trenéra Filipa Moravce jak je zatím s výkony spokojen a co očekává od závěru sezóny.
28
led

DVĚ POVEDENÉ TŘETINY NA BODY SE SPARTOU NESTAČILY

Netradičně v Chomutově odehrál A-tým utkání 22.kola Livesport Superligy proti Spartě Praha. Na neutrální půdě drželi naši hráči dvě třetiny s favoritem krok a o šanci na body přišli až díky gólové smršti ve třetí třetině.
24
led

PROTI SPARTĚ NETRADIČNĚ V CHOMUTOVĚ

V Superlize drama, v poháru jasná záležitost, nyní čeká A-tým již třetí letošní zápas s pražskou Spartou a dá se očekávat, že půjde o zápas s pěkně bouřlivou kulisou. A-tým se totiž v sobotu vydá do Chomutova, kde v rámci oslav 25 let výročí založení místního prvoligového klubu bude jedním z aktérů výjezdního utkání.
22
led

DOMÁCÍ TRÁPENÍ NEUKONČIL ANI ZÁPAS S BLACK ANGELS

A-tým se v neděli opět představil na domácí palubovce, kde chtěl konečně ukončit černou sérii před svými fanoušky. Bohužel to nevyšlo ani proti Black Angels a muži tak stále na první letošní výhru v Hale míčových sportů čekají.
18
led

PO ČTRNÁCTI DNECH OPĚT DOMA, V NEDĚLI DORAZÍ BLACK ANGELS

Základní část Livesport Superligy kvapem míří do svého finále, z celkového počtu šestadvaceti zápasů zbývá odehrát již pouze šest. Třikrát se A-tým představí ještě doma, v neděli přivítá tým proti kterému získal svou první letošní výhru a to Black Angels.