Czech Open má v přípravě karlovarského A-týmu stále místo. Účastní se ho pravidelně a nutno podotknout, že v posledních letech i velmi úspěšně. V roce 2018 jsme si z hlavního města odvezli bronzové medaile. Minulý rok jsme kategorii PRO dokonce ovládli a odstartovali tak parádní sezónu, kde A-tým získal pohár na jejím začátku i konci. Nyní se vydává na turnaj znovu, tentokrát však již jako superligový tým. No a kdo bude naším soupeřem. Celý program otevře souboj s lotyšským FS Masters. Večer pak přijde na řadu pravděpodobně nejatraktivnější zápas karlovarské skupiny, naším soupeřem budou Sokoli Pardubice. To může být taková malá generálka na start ligy, jelikož právě s Pardubicemi otevřeme v prvním kole superligovou sezónu. Skupinu A-tým uzavře v pátek dopoledne duelem s prvoligovým Startem98. Odpoledne pak startují vyřazovací boje, které budou probíhat i v sobotu, případné finále je na programu v neděli. Druhou skupinu pak tvoří Kloten, Kladno, Black Angels a Umea. Z těchto týmů vzejde náš soupeř pro play off.

A pokud vás zajímá s jakým kádrem Hurricani do Prahy jedou, tak se můžete těšit na karlovarské stálice v čele s Michalem Strachotou, chybět nebudou ani mladé karlovarské pušky a samozřejmě také několik nových tváří, jejich jména vám nyní neprozradíme, pokud jste však nedočkaví, můžete do Prahy vyrazit a naše posily omrknout naživo.

Czech Open nabízí každoročně fantastickou letní událost, kam se sjíždějí ti nejlepší florbalisté z Evropy, v kategorii Elite letos dorazí například švédský mistr IBF Falun. Určitě se tedy bude na co dívat a kromě podpory našich borců tak máte jedinečnou možnost vidět řadu světových hvězd. Pokud tedy máte od čtvrtka do neděle čas určitě do Prahy vyrazte, bude to stát za to. Jelikož karlovarští kluci odehrají celý program na Hale Jižní je k dispozici také placený livestream, můžete si zakoupit přenosy na vybraný den, vybraný zápas a nebo celý turnaj. Odkaz ke koupi naleznete zde

Rozpis zápasů

Čtvrtek 11. 8. 2022

SH Jižní 

14:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FS Masters

20:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Sokoli Pardubice

Pátek 12. 8. 2022

SH Jižní

11:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start 98

Odpoledne dle výsledků předkolo play off na SH Jižní