Naši hráči vstoupili do zápasu parádně, na svého soupeře doslova vletěli a již ve čtvrté minutě vedli 4:0. Svojí famózní formu potvrdil Dan Nicklas, který začal přesně tam, kde v neděli skončil a soupeřova gólmana přivítal dvěma zásahy. Druhou polovinu branek pak obstaral Ondra Hurt. A bylo ještě lépe, o slovo se totiž přihlásila naše třetí mladá lajna, konkrétně Tomáš Zdeněk, který zužitkoval pas od Matěje Korbela a připsal si první branku v A-týmu. Poté se poprvé prosadili také hosté. I tak si však domácí odnesli do kabiny pohodlné pětigólové vedení. Honza Lang zůstal zcela zapomenutý za obranou a neměl problém dorazit vyraženou střelu.

Po divočině v první části se to v té druhé trochu uklidnilo, Havířov sice dokázal snížit, poté místo gólů začali rozhodčí rozdávat vyloučení. Ke změně stavu došlo až tři minuty před koncem, kdy hattrick zkompletoval kdo jiný než Dan Nicklas. Svého parťáka pak napodobil o chvíli později Ondra Hurt, pro něj to byl první třígólový zápas, za dobu vypomáhá ve Varech.

Třetí třetina začala mizernou přesilovou hrou domácích, která skončila inkasovanou brankou. O nápravu se postaral Honza Lang, který opět slavil úspěch na brankovišti. Poté si svojí pozici krále střelců 1.ligy upevnil Dan Nicklas a opět potěšil týmového pokladníka. Gólový účet karlovarského týmu uzavřel Michal Klápa. Havířov ještě v závěru korigoval na konečných 11:5, s body na druhý konec republiky však neodjel.

A-tým potvrdil roli favorita a zapisuje další tři body. Z domácího trojzápasu kluci ztratili pouze bod s Kladnem a mohou tak být spokojeni. Již o víkendu je čeká další zápas s Havířovem, tentokrát vyráží na palubovku Slovanu.

FB Hurrican Karlovy Vary - Torpedo Havířov 11:5
branky:
2. Daniel Nicklas, 3. Ondřej Hurt, 4. Ondřej Hurt, 4. Daniel Nicklas, 9. Tomáš Zdeněk, 17. Jan Lang, 38. Daniel Nicklas, 40. Ondřej Hurt, 49. Jan Lang, 52. Daniel Nicklas, 55. Michal Klápa - 11. Jakub Mikulok, 26. Marián Kloza, 44. Dominik Ošťádal, 50. Ondřej Kučera, 56. Jakub Vilím; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2 + Michal Klápa OS:2; využití: 1:0; diváků: 164; zásahy brankářů: Václav Zavadil 21 - Štěpán Laja 32; po třetinách: 6:1, 2:1, 3:3;