Úvod zápasu nebyl ze strany karlovarského výběru vůbec špatný a Tomáš Jurco v hostující brance musel vytáhnout několik dobrých zákroků, pozadu však nezůstával ani domácí Jan Eckhardt a první třetina tak byla především soubojem brankářů. Tatran dlouho nemohl překonat obranný val Hurricanů, povedlo se to až v sedmnácté minutě Marku Benešovi, který zůstal trestuhodně nehlídaný u pravé tyčky. Jeho branka byla zároveň jedinou v první dvacetiminutovce.

V prostřední části se na branku čekalo pouze půl minuty, bohužel se o ní opět postarali hosté, zmatek v karlovarském brankovišti potrestal Tomáš Hanák. Když v šestadvacáté minutě zvýšil na 0:3 Marek Beneš vypadalo to, že Tatran zlomí odpor domácích. Ti se však nevzdali a brzy se dočkali prvního úspěchu, Michal Strachota si pohrál s obranou a poté překonal i Jurca. Bohužel ambice karlovarských na zdramatizování opět zchladilo oslabení a gól Davida Šimka. I přesto byl stav 1:4 po dvou třetinách více než zajímavý.

Ve třetí třetině se bohužel ukázalo proč je Tatran aktuálně lídrem Livesport Superligy, domácím navíc pomalu začaly docházet síly, čehož využili v rychlém sledu Martin Čermák s Matějem Havlasem. V zápase řádila především první střešovická formace, která se opět připomněla ve čtyřiapadesáté minutě, kdy Tomáš Hanák zvýšil na 1:7. Poté sice dokázal snížit díky úspěšné dorážce Adam Zahraj. Závěr však opět patřil výběru Milana Fridricha, který slepenými góly Šimona Vavrouška, Davida Šimka a Matěje Havlase uzavřel svůj gólový účet na číslo deset a odvezl si z Karlových Varů tři body.

A-tým sice na vítězství opět nedosáhl, ukázal však, že v domácím prostředí nepředvádí vůbec špatné výkony. Snad se jim povede na tyto zápasy navázat, třeba již 29.prosince proti Otrokovicím, kam doufáme, že nás po svátcích dorazíte podpořit.