Mladá Boleslav do zápasu vlétla doslova jako uragán a po pouhých patnácti vteřinách šla do vedení. Povedenou kombinaci do prázdné branky zakončil Michal Sládek. Skóre se opět měnilo v šesté minutě, kdy Filip Zakonov využil skrumáže před domácí brankou a zvýšil na 0:2. Krátce poté se poprvé prosadili i domácí, konkrétně Adam Zahraj, který využil volného prostoru na pravém křídle a ranou pod břevno snížil. Ani Mladá Boleslav s odpovědí příliš neotálela a Milan Tomašík brzy vrátil svému týmu dvoubrankový náskok. Krátce před polovinou zápasu se fanouškům opět připomněl Adam Zahraj, který usměrnil do branky nahození Michala Zemana. Na straně našeho soupeře však byla při chuti první formace, která přidala i čtvrtou branku, jejíž autorem byl Michal Sládek. Stav 2:4 vydržel až do první sirény.

Druhá třetina byla z naší strany velmi povedená, především co se týče práce v defenzivě. To vše bylo podpořené skvěle chytajícím Janem Eckhardtem. Výběr trenéra Novotného v prostřední periodě recept na karlovarského gólmana nenašel. Naproti tomu karlovarští si vytvořili několik zajímavých příležitostí, jedna z nich byla úspěšná a Matyáš Velc v devětatřicáté minutě dal domácímu výběru před závěrečnou fází zápasu naději na body.

A bylo ještě lépe, ve dvaačtyřicáté minutě se o slovo přihlásily dvě naše nejnovější akvizice, po přihrávce Lukáše Macháčka vstřelil při své premiéře v karlovarském dresu vyrovnávací branku Filip Eliáš. Vyrovnaná bitva pokračovala, bohužel hostům se krátce po srovnání na 4:4 povedla kombinace, kterou zakončil Jakub Bína. Karlovarským už si přibývajícími minutami docházely síly, při signalizované výhodě zvýšil na 4:6 Dominik Beneš. Jakub Bína a Jan Natov ještě v závěru stvrdili vítězství trefami do odkryté klece.

A-tým odehrál proti loňskému mistrovi povedenou bitvu, v závěru však soupeř ukázal více zkušeností a body si tak odvezl domů. O další body budou kluci bojovat již v sobotu na palubovce Chodova. Na závěr se určitě sluší poděkovat všem 371 fanouškům za podporu, děkujeme za podporu a budeme se těšit příští neděli, kdy k nám zavítají Bohemians.