Již od úvodních minut bylo vidět, že to budou domácí, kdo bude v zápasu hrát prim. Mužem první třetiny byl domácí Rostislav Gattnar, který během šesti minut nasázel hattrick a jelikož ho v jeho střeleckém tažení podpořil Matejčík vedly Vítkovice po první dvacetiminutovce 4:0.

Nastolený obraz hry pokračoval i nadále, opět to byli především domácí, kdo ohrožoval karlovarskou branku. Ve čtyřiadvacáté minutě znovu měnili i skóre, o pátou branku se postaral Delong. Hurricani hrozili jen zřídka díky protiútokům, jeden z nich se ujal a Michal Zeman se postaral o první branku v domácí síti. Vítkovice to však nijak nerozhodilo a Šebesta s Jankovským velmi brzy přispěchali s odpovědí. Poslední slovo v prostřední periodě nakonec měli karlovarští, konkrétně Michal Klápa.

Ve třetí třetině už Vítkovce kontrolovaly vývoj zápasu, skvěle chytajícího Honzu Eckhardta překonali ještě Gattnar, Fukala a Hatala. Karlovarský A-tým už se naproti tomu do statistik zapsat nedokázal a domů si tak odvezl porážku 2:10. Šanci na nápravu bude mít v neděli doma s Black Angels.

1. SC TEMPISH Vítkovice - FB Hurrican Karlovy Vary 10:2
branky:
2. Marek Matejčík, 5. Rostislav Gattnar, 7. Rostislav Gattnar, 11. Rostislav Gattnar, 24. Adam Delong, 28. Jan Šebesta, 32. Ondřej Jankovský, 43. Lukáš Fukala, 48. Rostislav Gattnar, 56. Šimon Hatala - 26. Michal Zeman, 35. Michal Klápa; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 183; zásahy brankářů: Denis Jasiok 8 - Jan Eckhardt 23; po třetinách: 4:0, 3:2, 3:0;