V úvodu zápasu dostáli domácí svému jménu a na soupeře vletěli doslova jako hurikán. Již v sedmé minutě to bylo 3:0. Skóre otevřel Ondra Hurt, na kterého navázali svými premiérovými góly v sezóně Honza Lang s Danem Kalašem. Poté se podařilo prosadit také hostům, karlovarští však byli při chuti a po brankách Ondry Hurta a Dana Nicklase vyhnali hostujícího gólmana na střídačku. Do útoku to fungovalo skvěle, kluci však trochu zapomínali bránit a okének v obraně dokázali hosté dvakrát využít a stáhnout své manko.

Rozjetá Jaroměř pokračovala tam kde skončila i na začátku druhé části a brzy se dostala na dostřel. V dalším průběhu to byla velká přetahovaná z obou stran, Hurricani se prosadili dvakrát zásluhou Michala Klápy a Dana Nicklase. Hosté však dokázali pokaždé odpovědět, tu nenašli až na další dělovku karlovarského ostrostřelce s číslem 10, který tak zkompletoval hattrick.

Asi málo kdo čekal po famózním úvodu zápasu, že to bude až takové drama. Jaroměř to však nechtěla vzdát a krátce po startu závěrečné periody opět byli blízko vyrovnání. Narůstající tlak hostí trochu utlumil devátou trefou Tomáš Nushart. Tato branka se nakonec ukázala jako poslední, i díky tomu, že všechny hostující pokusy při dlouhé hře bez gólmana zlikvidoval skvěle chytající Venca Zavadil.

Svěřenci  Martina Kratochvíla tedy zvládli tento hodně divoký zápas a po výhře 9:7 zapisují další tři body. Třetí je i naše pozice v aktuálním vydání tabulky 1.ligy. Díky zaváhání lídra soutěže Bulldogs Brno jsme však stáhli ztrátu na absolutní čelo na čtyři body.

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Jaroměř 9:7
branky:

5. Ondřej Hurt, 8. Daniel Kalaš, 8. Jan Lang, 14. Daniel Nicklas, 15.
Ondřej Hurt, 27. Daniel Nicklas, 29. Michal Klápa, 38. Daniel Nicklas,
52. Tomáš Nushart - 13. Petr Hašek, 16. Matyáš Velc, 19. Petr Hašek, 25.
Michal Nožička, 28. Milan Sucharda, 38. Matyáš Velc, 45. Daniel Kroupa;
rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 125; zásahy brankářů: Václav Zavadil 22 - Jiří Veinfurter 3, Šimon Špaček 20; po třetinách: 5:3, 3:3, 1:1;