A-tým dlouho snil o postupu do Superligy, do cesty jim však přicházely různé překážky. V sezóně 2019/2020 vyhrál základní část 1.ligy a byl jasným adeptem na postup do nejvyšší soutěže, bohužel jak všichni víme přišlo předčasné ukončení sezóny a veškeré naděje zhasly, stejně jako o rok později, kdy se odehrálo pouze několik zápasů základní části. Šance zabojovat o postup mezi elitu přišla tak až v sezóně 2021/2022, základní část náš výběr zakončil na čtvrtém místě. Play off poté byla jedna velká jízda, kdy jsme nejprve vyřadili v pětizápasové sérii Kladno, v semifinále si na nás vylámal zuby vítěz základní části z Ústí nad Labem, maximální počet pěti zápasů se odehrál i ve finále, zde jsme rovněž ukázali silnou vůli a ze hřiště Bulldogs Brno jsme si přivezli premiérový postup do Superligy.

Pro město, kraj a samozřejmě i pro celý klub šlo o obrovský úspěch. Stali jsme se po hokeji a volejbale třetím sportem, který do Karlových Varů dostal nejvyšší soutěž. Za nejlepší sezónu v historii klubu se nám dostalo velkého ocenění. Poprvé jsme získali cenu za nejlepší sportovní tým města Karlovy Vary. Za A-tým cenu převzali Michal Strachota, Michal Klápa a Daniel Váradi.

A nezůstalo jen u jediného ocenění, cenu pro nejlepšího trenéra získal strůjce loňského postupu Miroslav Závora. Míra byl v posledních letech u všech významných milníků karlovarského A-týmu. V sezóně 2015/2016 dovedl muže k postupu do 1.ligy. O šest let později se na lavičku A-týmu postavil znovu a i tentokrát z toho byl postup, tentokrát do nejvyšší soutěže. Po sezóně se Míra Závora vrátil zpět mládeži, kde se podílí na výchově dalších talentů.

Všem oceněným gratulujeme a zároveň děkujeme i všem fanouškům. Bez vás by to nešlo a my už se na vás těšíme v zápasech proti Kladnu a věříme že nám pomůžete, aby superligová pohádka pokračovala i nadále.