Dorost

"V sobotu odehráli naši dorostenci poslední turnaj v kalendářním roce na HMS. Odehráli celkem dva těžké zápasy. První zápas se uskutečnil v dopoledních hodinách. Kluci hráli proti týmu FBC Plzeň. Do zápasu vstoupili nejlépe, jak mohli, a po první třetině měli sedmibrankový náskok. Zápas kluci odehráli přesně tak, jak chtěli, a jako bonus navrch s čistým brankovým kontem. Po zápase měli velikou radost. Druhý zápas dorostenci nastoupili proti soupeři z Mostu. Byl to velmi těžký zápas hlavně po mentální stránce. Po první třetině byl stav nerozhodný, ale kluci v následujících třetinách zatlačili a došli si pro zaslouženou výhru. Po celý zápas byli hráči mnohem florbalovější a ukázali, co v nich je.  Kluci dokázali udržet všech šest bodů doma a postupují zaslouženě do druhého koše." řekl Ondřej Kakrda.

Po celém dni samozřejmě přišla obrovská radost a naši hráči slavili výhry v plném proudu. Vstup do druhého koše je pro všechny velkým úspěchem a budeme se těšit na další zápasy, které naše hráče opět posunou dál.

Výsledky:

vs FBC Plzeň - 16:0
vs FBC FAT PIPE VIPERS MOST – 7:4


Ženy v Rokycanech vybojovaly 3 body a pořádná oslava nechyběla ani na rokycanské hale. Naše hráčky se stále zlepšují a ambice se zvyšují. Každý zápas vypadá lépe a lépe, věříme, že tímhle tempem za chvíli budeme všechny porážet a budeme se moct herně a výkonnostně posouvat dále v první lize žen.

Výsledky:

vs TJ Plamen Chodov - 3:2
vs FBC Rokycany - 2:8


Přípravka v neděli na domácí ploše odehrála poslední letošní turnaj označen jako Velký Vánoční. Děti si domů dovezly medaile i poháry, ale hlavně velkou radost a zážitky z celého dopoledne. Trenér František Truhlář pověděl: "Poslední turnaj přípravky v tomto roce jsme uspořádali na HMS za účasti jedenácti týmů z KV kraje, Plzně, Kadaně, Tachova a Prahy. Naše tři týmy se v této konkurenci neztratili a i když výsledky v této kategorii nejsou důležité, tak první, druhé a šesté místo udělalo všem velkou radost. Již se těšíme na další tréninky, turnaje a společné zážitky v roce 2023. Všem moc děkujeme za společné úsilí." Během turnaje navíc přišel naše nejmenší podpořit A-tým a tím ještě více zlepšil atmosféru. Děkujeme všem fanouškům za účast a podporu a budeme se těšit na další domácí zápasy.


Turnaj mladších žáků a starších žákyní byl bohužel zrušen pořadatelem.PREVIEW

Tento víkend oslavíme jen Štědrý večer, žádné zápasy nebudou. Všem přejeme krásné a poklidné svátky plné radosti a zdraví

Veselé Vánoce ❤️, FLORBAL VARY ❄