První třetina byla spíše taková oťukávací, šancí moc nebylo a když už, tak si s nimi poradili oba gólmani. Jako první kapituloval ten domácí a to konkrétně v šestnácté minutě, kdy ho překonal Honza Zavadil. Druhá karlovarská formace se brněnským fanouškům připomněla brzy znovu, v roli nahrávače se opět představil Ondra Hurt, který připravil i první branku, tentokrát však adresátem jeho přihrávky byl Dan Nicklas. Ten tak potvrdil skvělou formu z posledních zápasu a určil stav 2:0.

Nadšení z vedení opadlo v prostřední části, karlovarským hráčům se vůbec nepodařila, prakticky nedokázali ohrozit domácí branku a naproti tomu sami třikrát inkasovali a z vedení byla rázem jednobranková ztráta.

Ve třetí třetině už to opět byli Hurricani jak je známe, svého soupeře zatlačili a vytvořili si několik zajímavých gólovek, bohužel je tentokrát zradila koncovka a také jejich silná zbraň, tedy přesilová hra. Šest vteřin před koncem ještě domácí zvýšili na 4:2 a definitivně tak potvrdili zisk třech bodů.

A-tým důležitý zápas nezvládl a připisuje si třetí porážku v sezóně, díky které nám jak Bulldogs, tak i Ústí v tabulce opět odskočili. Šanci napravit zaváhání bude mít parta trenéra Martina Kratochvíla již příští neděli, kdy je v Míčovce na programu další šlágr proti Kladnu.

Bulldogs Brno - FB Hurrican Karlovy Vary 4:2
branky:
26. Lukáš Mráz, 32. Martin Grlický, 38. Adam Konečný, 60. Michal Valachovič - 16. Jan Zavadil, 19. Daniel Nicklas; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Jakub Haltmar 11 - Daniel Váradi 14; po třetinách: 0:2, 3:0, 1:0;