U23

Možná rozhodující zápas čekal v sobotu tým U23. Na programu byl totiž výjezd do Tachova, kde kluky čekal souboj s druhou Tlučnou. Oba soupeři měli před tímto duelem shodný počet bodů a jelikož do vyšší soutěže postupuje pouze vítěz bylo velmi důležité Tlučnou porazit. Důležitost utkání dokládal i pohled na sestavu, kdy trenéři vyslali do boje v podstatě nejsilnější možný tým co měli k dispozici.

Že Hurricani nechtějí ponechat nic náhodě bylo jasné po prvních pěti minutách, kdy Jirka Mutínský a Michal Szappanos poslali svůj tým rychle do vedení 2:0. A jelikož Tlučná se k žádnému ohrožení branky nedostala, tak tento stav vydržel až do první přestávky. Pokud karlovarským patřil start úvodní periody, tak v té prostřední to byla Tlučná, kdo hrál prim, když díky dvěma rychlým zásahům dokázala srovnat. Vedení našemu týmu pak vrátil Martin Prokopec. Třetí třetina už byla jednoznačnou záležitostí v podání naší U23 a po dvou gólech Jirky Šťovíčka a jednom Jirky Mutínského s Michalem Szappanosem z toho byla jasná výhra 7:3 a udržení prvního místa v tabulce.

FB Hurrican Karlovy Vary B U23 - TJ Tlučná 7:3
branky:
1. Jiří Mutínský, 5. Michal Szappanos, 21. Martin Prokopec, 25. Jiří Šťovíček, 30. Jiří Šťovíček, 36. Jiří Mutínský, 36. Michal Szappanos - 13. Martin Volf, 15. Daniel Haltuf, 35. Václav Mizera; rozhodčí: Jana Vostrá - Lukáš Starý; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Alois Švabčík ? - Daniel Mayer ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 4:1;

Dorost

Dorost tentokrát vyrazil bojovat na sever, kde v Litvínově byly na programu další dvě kola 1.ligy. Náš tým odjel na turnaj oslaben a to se bohužel projevilo na výsledcích, v obou zápasech s Kladnem a Litvínovem sice měli kluci dobré vstupy do zápasů, když se jim podařilo první třetiny sehrát velmi dobře, bohužel v dalším průběhu jim už bohužel docházeli síly, čehož soupeři využili a došli si pro výhry. Karlovarští dorostenci se snažili, bojoval, bohužel tentokrát to úplně nešlo.

Přípravka

Jak už to tak v dnešní době bývá, tak ani přípravce se nevyhnula karanténní opatření. Na turnaj do Chodova tak vyrazila v omezeném počtu. Ani to však našim hráčům nezabránilo, aby si celý turnaj parádně užili a předvedli skvělé výkony, což nám potvrdil i jejich trenér Jan Altman.

„Do turnaje jsme tentokrát mohli vyslat pouze dva týmy místo klasických třech. Problémy s marodkou a karanténou však měli i naši soupeři. Každý tým tak bohužel odehrál pouze čtyři zápasy. Budeme doufat, že další turnaje už nebudou takto negativně ovlivněny.

Děti, které se mohly turnaje účastnit, si užily každý zápas. Jsme moc rádi, že se všichni naši hráči pořad ve svých výkonech zlepšují. Co mě potěšilo nejvíce, že starší hráči přebírají roli lídrů a snaží se pomáhat svým mladším spoluhráčům a to jak na hřišti, tak i na střídačce.“

Juniorky

Stejný osud jako přípravku potkal i naše juniorky. I ony musely vyrazit k dalším zápasům v oslabené sestavě. Ani to jim však nezabránilo, aby se jim podruhé v sezóně podařilo bodovat a tak není divu, že po turnaji panovala v týmu spokojenost. O dojmy z víkendového dvojzápasu se s námi podělil hlavní trenér juniorek Lukáš Grundler.

„Na turnaj jsme z důvodu karantény a velký marodky vyrazili pouze v počtu 8+1. Chvíli jsem dokonce uvažoval nad tím, zda turnaj nezrušit. Nakonec jsme se rozhodli to nevzdat a zároveň jsme chtěli hráčky dostat trochu pod tlak. Rozhodně to tedy byla správná volba do Podbořan odcestovat.

V úvodním střetnutí proti Mostu jsme to byli my, kdo byl aktivnější, více jsme měli míček pod kontrolou a nebyli jsme daleko od první výhry v lize. Bohužel jsme neproměňovali šance a to nás stálo tři body. Ze zápasu jsme si tak odnesli bod. I ve druhém zápase proti Kadani jsme se snažili hrát aktivně, zároveň ne však bezhlavě. Pozitivně určitě hodnotím především bojovnost hráček, střelbu a aktivní hru. Celkově jsem byl příjemně překvapen hrou, kterou jsme na turnaji prezentovali.“