Pětadvacet let jsme mohli nejvyšší soutěž ve Varech sledovat pouze v televizi. Tomu je však konec, nejlepší florbalisté České republiky budou od září jezdit do Míčovky, protože od minulé středy jsou Karlovy Vary SUPERLIGOVÉ.

A-tým si samozřejmě postup již oslavil, všechny hráče a členy realizačního týmu však mrzelo, že si tento sladký triumf nemohli vychutnat spolu se svými fanoušky. A my jsme se rozhodli to napravit. Titul se přeci musí oslavit tam kde jsme doma. Proto pro Vás chystáme na čtvrteční večer parádní FLORBALOVÝ MEJDAN. Pro Vás fanoušky, kteří jste nás chodili podporovat a v Hale míčových sportů vytvářeli neskutečnou atmosféru a stali se tak nedílnou součástí téhle mistrovské sezóny.

Jako poděkování jsme si pro Vás připravili bohatý program. Můžete se těšit na miniflorbal, kde si každý bude moc zahrát s našimi superligovými borci. Chybět nebude autogramiáda všech hráčů a nebudete ochuzeni ani o pohár pro vítěze 1.ligy, se kterým se samozřejmě můžete vyfotit. Naši hráči si zároveň připravili speciální mistrovský playlist.

Bude to zkrátka jízda, tak ve čtvrtek určitě dorazte, protože s Vámi chceme oslavit to, co je i Vaše zásluha.

Karlovy Vary jsou SUPERLIGOVÉ. Budeme se na Vás těšit.

ČASOVÝ PROGRAM:
17:30 začátek akce
17:45 start turnaje
18:45 - 19:00 ukončení turnaje
19:00 - 19:30 autogramiáda/oslava s fanoušky
20:00 konec akce