V týmu Havířova rozhodně nemůže panovat spokojenost s dosavadním průběhem sezóny. Ze čtrnácti zápasů pouze jedno vítězství a celkem pět bodů není nic čím by se Slovan mohl chlubit. Poslední tým tabulky se nedaří probudit ani novému trenérovi Petru Skácelovi, který nahradil na začátku listopadu Michala Deuse. Kromě bodů zaostává Havířov také ve střílení branek, kterých dal ze všech nejméně, inkasovaných pak má naopak ze všech nejvíce. Není tak překvapením, že se jejich nejproduktivnější hráč Michal Kozelský nachází až na konci třetí desítky kanadského bodování.

To karlovarský tým má úplně jiné starosti, tři domácí výhry daly zapomenout na prohru v Brně a katapultovaly naše borce na prozatímní druhé místo, nesmíme zapomínat na to, že Bulldogs mají stále zápas k dobru. Svěřenci Martina Kratochvíla na rozdíl od svého soupeře problém se střílením branek nemají. Zatím jich nasázeli 114, nejvíce ze všech. Jasným důkazem, že jsme aktuálně nejefektivnější tým ligy dokládá i pohled na produktivitu. Dan Nicklas nadále navyšuje svůj náskok na čele, za ním se pak řadí Michal Strachota a Michal Klápa, který v posledních zápasech také zažívá bodově plodné období.

Když Havířov zavítal ve třetím kole do Míčovky, odvezl si odtud vysokou porážku 11:2. Hurricani jsou jasným favoritem i nyní a pokud chtějí pomýšlet na nejvyšší příčky musí tento duel zvládnout.

Sobota 20. 11. 2021 

MSH Havířov

18:00 TJ Slovan Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary


Lukáš Korbel