Jak všichni tušili, tak série mezi Karlovými Vary a Otrokovicemi nabízí řadu infarktových momentů a vyrovnaných bitev. Náš výběr si z venkovního tripu přivezl vedení v sérii 2:0, které chtěl potvrdit o víkendu na domácí palubovce. V sobotu sledovala solidně zaplněná Hala míčových sportů bitvu obou brankářů, kteří inkasovali pouze jedno a to již během první třetiny. Ve zbývajících dvou třetinách již byli bezchybní a zápas tak došel do prodloužení. V něm se po necelých pěti minutách prosadil Michal Strachota a zařídil A-týmu zisk třetího bodu. O den později o výsledku rozhodla první třetina, ve které si Panthers vytvořili dvoubrankový náskok, který se svěřencům Marka Mandlera již nepodařilo stáhnout a série tak jde za stavu 3:1 do pátého zápasu.

Když se podíváme na sérii řečí čísel, tak na karlovarské straně zatím táhne produktivitu Michal Strachota, který za čtyři zápasy vstřelil dvě branky a dalších pět jich připravil. V dresu Otrokovic se nejvíc daří Marku Zapletalovi, jenž má na kontě čtyři body. Nesmíme zapomenout ani na oba brankáře, vždyť oba během uplynulého víkendu inkasovali za dva zápasy pouze pět gólů.

Pátý zápas je na programu v Otrokovicích ve středu od 18 hodin. Pokud byste měli čas, určitě pojeďte kluky podpořit, případně jim držte palce u video přenosu.