Zatím mají zápasy dost podobný průběh, vyrovnaný úvod, poté přijde karlovarský výpadek v prostředním dějství a závěrečné dotahování nepříznivého vývoje. Jinak tomu nebylo ani na Kladně. V sobotu byla k vidění vyrovnaná první třetina, ve druhé se povedlo domácím odskočit do dvoubrankového vedení, které ještě v padesáté minutě zvýraznili, náš tým se v zakončení trápil a branek se dočkal až v závěrečné hře bez brankáře, ta však byla skvělá a Daniel Kalaš spolu s dvougólovým Matějem Korbelem poslali i druhý zápas série do prodloužení. V něm byli tentokrát šťastnější domácí, kteří tak srovnali stav série na 1:1.

Nedělní odveta byla opět velmi vyrovnaná, ještě v sedmatřicáté minutě svítil na ukazateli skóre nerozhodný stav 3:3. Karlovarský tým bohužel nezvládl konec druhé a začátek třetí třetiny, kdy si nechal Kladno utéct na rozdíl dvou branek. I tentokrát sáhli naši trenéři ke hře bez gólmana, tentokrát z toho však byl pouze jeden gól z hole Michala Klápy. I druhé utkání skončilo výsledkem 5:4 v náš neprospěch. 

A-tým výjezd na Kladno nezvládl a dostal se do složité situace. Karty jsou nyní rozdány jasně, ve čtvrtek a poté i v neděli potřebujeme bezpodmínečně uspět, v opačném případě je to konec snu o dalším působení mezi českou florbalovou smetánkou. Přijďte kluky podpořit v rozhodujících bojích, již několikrát ukázali, že kritické zápasy dokážou zvládnout, tak jim pojďme pomoci, aby tomu tak bylo i nyní. S jistotou můžeme říct, že jde o poslední zápasy sezóny, přijďte si ještě naposledy zafandit a přispět k tomu, že budou úspěšné.

4.zápas

Čtvrtek 27.4.2023

HMS Karlovy Vary 

20:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno

ONLINE+VIDEO přenos


5.zápas

Neděle 30.4.2023

HMS Karlovy Vary

16:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno

ONLINE+VIDEO přenos

LUKÁŠ KORBEL