Jaroměř za sebou zatím nemá ani jednu kompletní prvoligovou sezónu, do druhé nejvyšší soutěže se dostala v roce 2019, v tom samém ročníku pak poprvé udeřil Covid. Do té aktuální, snad již kompletní celek z východu Čech vstoupil hodně vlažně, když úvodních šest zápasů prohrál, zabral až v minulém kole, kdy přehrál Letku. Výhra posunula svěřence Martina Kupky na jedenácté místo. Ofenzivu zatím táhnou osmibodový Michal Nožička a Daniel Kroupa.

Karlovarští se po zaváhání s Letkou dostávají do formy na jakou jsme u nich zvyklí. Na vítězství proti Petrovicím navázal tým Martina Kratochvíla důležitými skalpy Znojma a Chomutova. Série tří výher nás posunula na třetí místo, o skóre právě před Znojmo. Aby jsme se stále neopakovali tak se dnes podíváme na dvě statistiky ve kterých patříme k absolutní špičce 1.ligy. Tou první je hra v oslabení, zde máme zatím fantastickou úspěšnost téměř 91 %, v sedmi zápasech kluci inkasovali při nerovnoměrném počtu hráčů pouze jednou. Kromě toho pak A-tým ovládá i statistiky návštěvnosti. Na domácí zápasy si zatím našlo cestu v průměru 203 fanoušků. 

Ideální čas potvrdit, že v Karlových Varech se na florbal chodí. Na neděli si tedy nic neplánujte a přijďte do Míčovky kluky podpořit, aby prodloužili vítěznou sérii.

Neděle 17. 10. 2021

HMS Karlovy Vary

17:00 FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Jaroměř