Premiéra sloučeného družstva juniorek Florbal VARY a Florbal Sokolov ukázala směr budoucí práce. I přes sloučení obou klubů vyrazil tým díky vysoké marodce pouze s 9 hráčkami do pole a brankářkou.

Výsledky zápasů:
vs. Kati Kadaň 2:10
vs. Kanonýři Kladno 0:14

"Hráčky nás příjemně překvapily vytvořenými šancemi v prvním utkání. Stále ale musíme pracovat na efektivitě v zakončení. Dále je potřeba zapracovat na přistupování k hráčkám a důrazu v osobních soubojích. Protihráčkám jsme bohužel nechávali příliš mnoho prostoru, zejména na středu hřiště a v brankovišti, a technicky vyspělejší soupeřky toho dokázaly využít," zhodnotil oba zápasy hlavní trenér karlovarské sekce Lukáš Grundler."

"Velké rezervy máme také ve fyzické kondici," doplnila hodnocení Martina Lerchová.

Dorost vyrazil do Krupky, kde odehrál dva důležité zápasy. I přes velkou marodku tým trenérů Závory a Moravce chtěl získat 6 bodů.

Výsledky zápasů:
vs. FD Teplice 13:0
vs. Panthers Praha 1:5

"V zápase s Teplicemi jsem dokázali přenést všechny tréninkové věci do zápasového prostředí. Podařilo se nám celý zápas kontrolovat a dojít si pro založené vítěztví. V druhém zápase jsem s Pantery v úvodu drželi krok, bohužel soupeř ukázal své kvality. V rozhodujících momentech byl o krok dříve. Pro nás je to velké ponaučení na čem zapracovat. Věřím, že se nám vše podaří zlepšit v tréninkových procesech, abychom i tyto zápasy byli schopni pravidelně vyhrávat,"okomentoval oba zápasy trenér Závora.PREVIEW MLÁDEŽ

Tento víkend zahájí svoji soutěž junioři. Juniorský tým pod vedením Honzy Smolky odehraje tuto sezónu v druhé lize. Důvodem je omlazení celé kategorie a nastartování nové generace juniorů. Základní tým doplní větší počet dorostenců, kteří se budou herně připravovat a hlavně adaptovat na další sezónu. Cíl týmu je tedy jasný, připravit se na nejvyšší ligu juniorů v sezóně 22/23.

Rozpis zápasů (Plzeň Area D):
09:00 FBŠ Gorily Plzeň
12:00 FBC Rokycany

Starší žáci vyrazí v obou týmech (BLUE a WHITE) do Tachova, kde si zahrají v elitním prvním koši s Florbal Tachov a FbC Plzeň White a také mezi sebou.

Rozpis zápasů (MSH Tachov):
09:00 Florbal Tachov (WHITE)
09:55 FbC Plzeň Blue (BLUE)
11:10 FbC Plzeň Blue (WHITE)
12:05 Florbal Tachov (BLUE)
13:20 BLUE vs WHITE

O víkendu bude na programu i turnaj v domácí hale Míčových sportů. V sobotu se představí přípravka a v neděli elévové. Oba turnaje začínají v devět hodin ráno a končit kolem poledne.

Rozpis všech zápasů naleznete ZDE.

Na všechny zápas jste srdečně zváni, ať už doma k podpoře nejmenších nebo na výjezd na venkovní zápasy juniorů do Plzně či starších žáků do Tachova.