Finále je vrchol sezóny a podle toho to zatím také vypadá. O prvním víkendu byli oba soupeři velmi vyrovnání, což bylo jasně vidět i na výsledcích. V obou duelech padlo pouze sedm branek a oba zůstaly po šedesáti minutách bez vítěze. V sobotu to došlo až do samostatných nájezdů, na které si naši kluci po třech úspěšných rozstřelech v sérii s Kladnem věřili, bohužel tentokrát to nevyšlo a radovat se tak mohli Bulldogs. Infarktový zápas to byl i v neděli, karlovarští ještě deset minut před koncem ztráceli dvě branky, manko naštěstí dokázali smazat a v prodloužení získat druhé finále pro sebe. Do Karlových Varů se tak série stěhuje za stavu 1:1.

Hurricany se v Brně trápil v koncovce, řada neproměněných šancí je připravila o klidnější průběh. My však věříme, že na své palubovce to bude úplně o něčem jiném a kluci vás potěší mnoha góly. Na druhou stranu je potřeba říct, že i Brno bylo na své palubovce hodně nebezpečné a karlovarští gólmani se často museli pořádně činit. Pokud budeme hledat výrazné tváře dosavadního průběhu finálové série, tak jim bude určitě Daniel Nicklas, který vstřelil čtyři ze šesti karlovarských gólů. Na druhé straně jsou naopak statistiky vyrovnané, jelikož všichni hráči, kteří skórovali, zapsali jeden přesný zásah.

V Karlových Varech se nikdy finále 1.ligy nehrálo. Nyní je to tady, o víkendu nás čeká v Míčovce nejlepší florbal, který druhá nejvyšší soutěž nabízí. Proto určitě neváhejte a dorazte v sobotu a neděli kluky podpořit, teď to potřebují víc než kdy jindy. Minulý víkend v Brně v malém počtu karlovarští fanoušci početní přesile statečně vzdorovali. Nyní máme šanci ukázat, jak se fandí v Karlových Varech. Přijďte fandit a pomoci A-týmu zabojovat o prvoligový titul. Pro ty, kteří by chtěli přijít, ale v Hale míčových sportů ještě nebyli, přikládáme níže odkaz na adresu.