Zápasy s Kladnem nejsou již řadu sezón nic pro slabší povahy a i sobotní utkání ukázalo, že nás čeká pravděpodobně série plná infarktových stavů. Naši hráči odstartovali skvěle a v první třetině hráli prim, bohužel jim chyběla efektivita v zakončení a rozdíl ve skóre tak byl jednogólový. Ve druhé třetině přišel výpadek, kdy Kladno rychle překlopilo vedení na svou stranu. Na to reagoval trenér Marek Mandler změnou sestavy a tento tah přinesl ovoce. Řádila především elitní formace, která zařídila stav 5:5 po čtyřiceti minutách. Skóre se přelévalo i v závěru zápasu, A-tým byl blízko zisku prvního bodu již v základní hrací době, sedm vteřin před koncem však přišlo srovnání a tím pádem i prodloužení. Řadě fanouškům možná přišla na mysli loňská série, kdy musely hned třikrát rozhodnout nájezdy, na dovednostní disciplínu však tentokrát nedošlo, po dvou minutách zařídil první bod v sérii dorážkou Michal Klápa.

Když se podíváme na úvodní střetnutí řečí čísel, tak vidíme, že nejvíce vidět byla elitní karlovarská řada. Šest bodů Klápa (4+2) zaznamenal Michal Klápa, pouze o jeden méně (1+4) Michal Strachota, třemi body (2+1) přispěl k výhře Miloš Tyl. Na druhé straně se tříbodovými výkony prezentovali Vojtěch Novák a Filip Ullmann.

Zápasy na Kladně patří pravidelně k tomu nejlepšímu v rámci venkovních duelů, i z toho důvodu, že kluky dorazí vždy podpořit početná skupina fanoušků. Jinak tomu nebude ani letos, v sobotu vyráží z Karlových Varů autobus. Věříme, že nás poté dorazíte podpořit jak v sobotu, tak i v neděli a společně poženeme kluky v boji za dalšími důležitými výhrami. Vezměte bubny, řehtačky, trubky a cokoliv s čím se dá fandit a jedeme udělat na Kladno pořádný rachot. Veškeré informace o výjezdu naleznete zde. Uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek ve 20 hodin nebo po naplnění kapacity autobusu.