Karlovarští v letošní sezóně nezvládají vstupy do zápasů a ani tentokrát se jim začátek příliš nepovedl. Tentokrát ztráceli již od třetí minuty, ten pravý horor však přišel až ve druhé polovině úvodní periody. Chodov úspěšně zakončil téměř všechny své útoky úspěšně a po dvaceti minutách vedl jasně 7:0.

I ve druhé třetině to byli domácí, kdo držel většinu času míček na svých hokejkách, na karlovarskou branku mířila jedna střela za druhou. Většinu z nich dokázal Jan Eckhardt zneškodnit. Nestačil pouze na ránu Michala Podhráského z dvaatřicáté minuty. Hurricani se příliš k ohrožení branky nedostali, osm vteřin před koncem se však i oni dočkali prvního úspěchu. Po kombinaci s Matyášem Velcem střílel do odkryté klece Daniel Kalaš.

Ve třetí části se opět rozjel domácí brankostroj. Ve třiačtyricáté minutě zaokrouhlil počet vstřelených gólů na deset Matěj Netrefa. Na Jižní Město dorazila i početná skupina karlovarských fanoušků, kteří sledovali opravdu hořký závěr zápasu. Chodov totiž do naší klece nasypal dalších osm branek a v klidném tempu si došel pro drtivou výhru v poměru 18:1.

A-tým předvedl ostudný výkon, za Chodovem zaostal ve všech směrech a výsledkem byla nejhorší porážka v sezóně.