O víkendu, 7.1. - 8.1., se naši nejmenší zúčastnili velice prestižního turnaje Prague Floorball Cup v Praze.
Týmy přípravky a elévů zvítězily a přivezly domů dvě první místa. 

Krom skvělého umístění, děti předvedly perfektní sportovní výkony, ukázaly se jako vzorné týmy, organizované a s chutí do sportu. Určitě jsme v Praze vybudovali dobrou reputaci v dětských kategoriích. Čas mezi zápasy nám vyplňoval pestrý program jako třeba výlet do Síně slávy, zdravá svačinka nebo jen aktivita s florbalkou mimo hřiště.

U všech dětí je vidět velký posun od začátku září, a i když máme skoro celou sportovní cestu před sebou, naši hráči i hráčky se neustále zlepšují a posouvají. 

Zároveň děkujeme všem rodičům, kteří nás podporovali, pomohli s organizací dopravy a ubytování, a hlavně úžasně fandili.


"Tým přípravky se v Praze prezentoval skvělými individuálními výkony a děti se úžasně vzájemně podporovali. Výsledkem bylo pět vítězství, jedna remíza a celkové 1. místo na skvěle obsazeném turnaji. Stejně jako dětem, patří velké poděkování rodičům za maximální servis a podporu během celého víkendu", dodal trenér Truhlář.

Trenér elévů Filip Moravec k tomu doplnil: "Musím říct, že to byl krásný víkend. Dvě 1. místa nám určitě dělají dobré jméno, ale není to to nejdůležitější z celého víkendu. Turnaje se zúčastnily dvě skvělé party, slušné, organizované a plné chuti do sportu a florbalu, který vyplňoval i jejich volný čas mezi zápasy. Dále hráči naplno prodali a ukázali svůj potenciál a zlepšení od začátku sezóny. Byli jsme velmi silní na míčku a to byl základ naší hry. Jela s námi skvělá parta rodičů, která nás neúnavně podporovala celý turnaj a dodala nám potřebnou energii, pomohla s organizací. Všechny hráče čeká stále dlouhá cesta, na jejím začátku ale ukazují velký potenciál."
 Na výsledky turnaje se můžete podívat zde