FbŠ Bohemians

Bohemians jakožto tradiční účastník nejvyšší soutěže cílí v posledních letech na premiérový postup do semifinále, zatím se jim to však nepovedlo a tak byli přes léto hodně aktivní na přestupovém trhu. Kádr vyztužil stříbrný medailista z nedávného Mistrovství světa Martin Kisugite, dále pak například Jan Řehoř nebo z Panthers Praha Jaroslav Petrák, který se s Jakubem Buršíkem zatím dělí o post nejlepšího střelce týmu. Bohemians zatím drží krok s nejlepšími týmy soutěže. V tabulce jsou zatím čtvrtí, mají však o zápas méně než Vítkovice a Mladou Boleslav, kterou letos dokázali po dlouhé době porazit. Výběr trenéra Jedličky patří mezi nejlépe střílející celky v soutěži, s výjimkou zápasů s Vítkovicemi a Tatranem Střešovice pokaždé vstřelil minimálně osm branek. Nejproduktivnějším hráčem je kapitán Filip Forman.

Karlovy Vary 

Karlovarský výběr bude mít v nedělním utkání o motivaci postaráno a to dát zapomenout na zápas s Chodovem minulý víkend. V něm se prodloužila série porážek a naši muži tak stále zůstávají s pěti body na čtrnáctém místě, o skóre za Otrokovicemi. Pomalu však začíná narůstat ztráta na týmy výše v tabulce. Výběr trenéra Marka Mandlera stále chybí větší gólový přísun, průměr necelých čtyř vstřelených branek na utkání nás řadí na chvost celého startovního pole. Produktivitu týmu stále vede s dvanácti body Michal Strachota. Zajímavý bude zápas určitě pro Ivana Tomča, který u nás hostuje právě z Bohemians.

„Vzhľadom na to že viem čoho je Bohemka schopná a akou útočnou silou disponuje, je jednoznačný favorit. Očakávam že bude mať veľké percento držania loptičky. Bude len na nás eliminovať čo najviac šancí súpera a naopak premeniť čo najväčšie množstvo našich. Bol by som veľmi rád aby som si mohol zahrať proti Jakubovi Zavřelovi, ktorý je vynikajúci bránkár no vzhladom na to že vyšla nová počítačová hra sa mi to asi nepodarí. Milerád sa znova ocitnem na ihrisku so všetkými chlapcami a povtípkujem či už s Kubou Buršikem alebo Honzou Maličem.“ říká před nedělním utkáním útočník Ivan Tomčo

I přestože se nám teď úplně výsledkově nedaří, tak věříme, že kluky dorazíte podpořit minimálně v takovém počtu jako minulý týden proti Mladé Boleslavi.

Neděle 27.11.2022

HMS Karlovy Vary

17:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FbŠ Bohemians

ONLINE+VIDEO přenos

VSTUPENKY

ZÁPASOVÝ PROGRAM