Doma s Mladou Boleslaví odehráli muži vyrovnaný duel a chtěli na to navázat i venku. Bohužel již první minuty ukázali, že to bude těžké zopakovat. Mladá Boleslav do utkání vlétla ve velkém stylu, během první třetiny nasypala do karlovarské branky celkem sedm branek a v podstatě rozhodla o svém vítězství.

Druhá třetina začala stejně jako skončila ta první, na 8:0 zvýšil v jedenadvacáté minutě Jan Natov. Ve dvaatřicáté minutě se poprvé prosadili i karlovarští, úspěšným střelcem byl Tomáš Navrátil. Závěr však opět patřil boleslavskému výběru a Patrik Suchánek, Dominik Beneš a Jan Natov posunuli vývoj zápasu již na skóre 11:1.

Třetí část už se spíše dohrávala, domácí pokračovali v kanonádě a přidali další šest gólů. Hurricani ještě v závěru korigovali díky Matyáši Velcovi a dvěma trefám Jiřího Lebedy na konečných 17:4.

Florbal Chodov

V neděli pak čeká A-tým předposlední domácí utkání v rámci základní části Livesport Superligy. Do Haly míčových sportů tentokrát dorazí Chodov. Chodov čeká zápas 21.kola až dnes večer, kdy ho čeká souboj s nedávným vítězem poháru FbŠ Bohemians. I bez něj však svěřenci Davida Podhráského mají skvělou formu, která aktuálně čítá sérii pěti výher v řadě. Za zmínku určitě stojí skalp mistrovské Mladé Boleslavi, kterou dokázali přehrát na její palubovce v poměru 4:5. V závěru základní části čeká chodovské hráče souboj o čtvrté místo. To aktuálně drží s tříbodovým náskokem právě jejich večerní soupeř. O přísun bodů se stará především Marek Vávra, kterého nalezneme mezi pěti nejproduktivnějšími hráči celé soutěže, v těsném závěsu za ním je pak kapitán Tom Ondrušek.

Základní část se chýlí ke konci a již je jasné, že A-tým čeká těžký boj o udržení. V něm se bude chtít opřít i o pořádnou podporu z hlediště. Tak si přijďte v neděli pořádně rozcvičit hlasivky a ukázat jak se u nás fandí. V pondělí vás přišlo 520, pojďme tento počin zopakovat.