SKV

Královské Vinohrady v poslední době zlepšují svou formu a přibližuje se k pozicím, které zajišťují postup do předkola play off. V 18.kole zaskočily dnes již pohárového vítěze FbŠ Bohemians na jejich hřišti a zvítězily těsně 5:6. Dalšímu překvapení nebyly daleko v pondělním televizním utkání, tentokrát doma padly z Chodovem 3:4 po prodloužení. Celkově se tak tým trenéra Jana Kapuciána posunul na jedenácté místo se čtyřbodovou ztrátou na klíčovou desátou pozici, kterou aktuálně drží Liberec. O přísun bodů se stará především Vojtěch Klápa, který je zároveň i nejlepším střelcem týmu. V těsném závěsu za ním je pak jedna z letních akvizic Ondřej Plíhal.

Karlovy Vary

Karlovarský tým minulý víkend zavítal do Ostravy, kde chtěl po dvou vyrovnaných duelech zabojovat o body, bohužel opak se stal pravdou. Po špatném začátku se sice kluci do zápasu v závěru první třetiny vrátit, v dalším průběhu však hrála prim Ostrava, která nakonec zvítězila 11:5. Před minulým kolem trenéři přivítali v kádr staronovou posilu, kterou je Ondřej Šimeček. Ondra letos hostoval na Kladně a svůj návrat do hurricanského dresu okořenil vstřeleným gólem. Uvidíme jak se jemu a celému týmu bude dařit proti soupeři, se kterým již letos dokázal bodovat. Zápas 8.kola skončil výhrou našeho soupeře v poměru 10:9 po samostatných nájezdech, ještě půl minuty před koncem to však vypadalo, že tři body poputují na západ Čech.

A-tým svému soupeři má co vracet, k tomu aby se mu povedla odplata bude opět potřebovat podporu z hlediště. Letošní rekord v návštěvnosti je zatím 366 fanoušků, kteří sledovali premiérový superligový zápas s Pardubicemi. Povede se nám toto číslo překonat a zaplnit Míčovku? Přijďte kluky podpořit a užít si parádní florbalový zážitek. Kromě samotného zápasu na vás čeká bohatý doprovodný program, jehož vrcholem bude celoklubové focení. Tak nezapomeňte, v pondělí v 17:00! Pokud by někdo přeci jen nemohl dorazit, může si nás naladit na stanici ČT sport.