Jako první se vraťme ke čtvrtečním souboji s Black Angels. Do něj karlovarští vstoupili dobře a po pěkné střele Michala Zemana z půlky hřiště vedli v páté minutě 0:1. Krátce před polovinu úvodní části však domácí dvěma slepenými brankami překlopili vývoj na svou stranu. Pořádně gólový byl pak závěr třetiny, kdy během čtyř minut padly čtyři góly. Dvakrát pálil přesně kapitán Michal Klápa. Daniel Ludvík a Jakub Boček však zařídili, že Black Angels po první třetině vedli 4:3.

Druhá třetina začala ze strany našeho výběru nepodařenou přesilovou hrou, kterou nejenže nedokázal využít, ale navíc sám inkasoval. Na trefu Radka Hanáka však rychle navázal zkompletovaným hattrickem Michal Klápa a v šestadvacáté minutě tak opět byli Hurricani na dostřel. Druhá třetina byla o poznání opatrnější než ta první, diváci už ve zbylém průběhu viděli pouze jeden gól o který se bohužel pro nás postaral domácí Vojtěch Novotný.

Před třetí třetinou stáhli trenéři hru na dvě formace s cílem zabojovat o body. Bohužel místo tlaku náš tým v závěru zápasu odešel především fyzicky. Většina útoků Black Angels skončila gólem, celkem karlovarská obrana inkasovala ještě šestkrát a ze zápasu si tak odnesla porážku 12:4.

Poslední utkání před vánočními svátky se odehraje v Hale míčových sportů v neděli a půjde o opravdový svátek. Do Karlových Varů totiž přijede nejúspěšnější tým historie a aktuální lídr Superligy Tatran Střešovice.

Tatran Střešovice

Tatran v poslední době ukazuje, že se pomalu ale jistě dere zpět na výsluní. Po loňském postupu do Superfinále již tak nabitý tým posílil juniorský mistr světa Tomáš Hanák, který do nového ročníku vstoupil se svými spoluhráči ve velkém stylu. Po patnácti kolech svítí na kontě Tatranu patnáct výher. Ano náš nedělním soupeř zatím v probíhajícím ročníku ani jednou nezaváhal. Výběr trenéra Milana Fridricha kromě bodů exceluje v podstatě ve všech statistikách. Ať už se podíváme na vstřelené a inkasované góly nebo například úspěšnost přesilových her. Bodově tým táhne především první formace vedená kapitánem mužské reprezentace Ondřejem Němečkem a aktuálně druhým nejproduktivnějším hráčem Superligy Markem Benešem. Brankář Tomáš Jurco je pak s dvaadevadesáti procentní úspěšností zákroků nejlepším gólmanem soutěže.

První měření sil dopadlo jak už asi tušíte lépe pro našeho nedělního soupeře, který doma zvítězil jasně 17:6 a byť to možná nezní úplně dobře, tak věřte, že nikdo jiný zatím Tatranu šest branek nevstřelil. I když se to nyní zdá jako nemožná mise, tak kluci minulý víkend ukázali, že se silným soupeřem hrát umí. Tak je přijďte podpořit na čtvrtou adventní neděli do Míčovky a užít si parádní zápas. Zároveň jde o předposlední utkání roku 2022.