Havířov zatím zůstává lehce za očekáváním. Po polovině sezóny má na svém kontě pouhých osm bodů, kterého řadí na jedenácté místo, čili mimo pozice zaručující postup do play off. Paradoxem je, že tým z Moravskoslezského kraje za třináct zápasů nevyhrál ani jednou za tři body. Již čtyřikrát se však radoval v prodloužení nebo nájezdech, což nikdo jiný nedokázal. To poslední zaznamenal minulý týden v derby se Slovanem, což je výhra, která vždy potěší. Havířov ve svém středu nemá žádnou bodově výraznou osobnost. Nejlépe je na tom patnáctibodový Matěj Černý.

I karlovarští o víkendu bodovali naplno, což se jim povedlo opět po dvou zápasové pauze. Díky tomu se kluci posunuli na třetí místo, mají však o zápas více než Znojmo a Chomutov. Stále je tak vše otevřené. Díky kanonádě proti Startu se svěřenci Martina Kratochvíla dostali jako první spolu s Ústím přes sto gólů. Po dlouhé době pak došlo ke změně na čele klubové i ligové produktivity. Zraněného Michala Strachotu vystřídal Dan Nicklas, který minulý týden zaznamenal nevídaných devět bodů, čímž prakticky sám vystřílel tři body do tabulky. 

S Torpédem jsme odehráli zatím na góly nejbohatší zápas. Ve druhém kole jsme na druhém konci republiky ukořistili výhru 15:9. Vysokým vítězstvím Hurricanů v poměru 10:2 skončila i poslední návštěva Havířova v hale míčových sportů. Ta se datuje až do roku 2019, pět gólů tehdy zapsal Dan Nicklas. Tomu se letos podobný kousek již povedl, v minulém kole jich pak nastřílel dokonce sedm, uvidíme jak se jemu i ostatním hráčům bude dařit tentokrát. Karlovarským hráčům zatím domácí prostředí svědčí a je to samozřejmě i díky vaší podpoře, tu budou kluci pokračovat i ve středečním, svátečním duelu. Ideální způsob, jak oslavit tento významný den.

Středa 17. 11. 2021

HMS Karlovy Vary

17:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Torpedo HavířovLUKÁŠ KORBEL