Start je tým, který se v posledních letech většinou pohybuje jak se říká v klidném středu tabulky a jinak tomu není ani letos. Ve dvanácti kolech zatím pražský tým posbíral devatenáct bodů, které ho řadí na sedmé místo. Že jde o extrémně nevyzpytatelného soupeře dokládá pohled na letošní výsledky, Start několikrát pořádně zatopil těm :nejsilnějším ligovým mužstvům, ať už to byl Chomutov nebo Bulldogs Brno. Aktuálně druhý tým z Ústí pak dokonce dokázal porazit a to poměrně jednoznačně v poměru 7:3. Nejlepším střelcem party trenéra Havránka je zatím osmnáctigólový Jiří Lebeda, který je na děleném druhém místě v tabulce kanonýrů.

V karlovarském táboře panuje po minulém víkendu dobrá nálada. A-tým totiž zvládl nervy drásající souboj s Kladnem a dokázal tak napravit brněnské zaváhání. Po vyhraném zápase jsme se možná trochu paradoxně propadli v tabulce na páté místo, v našlapané špičce soutěže to však není nic dramatického. Mezi prvními Bulldogs a právě Hurricany je rozdíl pouhých pět bodů a je tedy jasné, že se pořadí bude přelévat velmi rychle. Třeba již o tomto víkendu, pokud se klukům podaří Start porazit. 

Se Startem se nám v poslední době daří, aktuálně se série vítězných zápasů drží na čísle osm. Nyní je ideální čas přidat devátý. K tomu budeme samozřejmě potřebovat i vaší podporu, čili si na neděli nic neplánujte a dorazte kluky podpořit.

Neděle 14. 11. 2021

HMS Karlovy Vary

17:00 FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice

LUKÁŠ KORBEL