Mladá Boleslav 

Mladá Boleslav je v posledních letech nejsilnějším hráčem v českém florbalovém rybníčku. Během posledních pěti sezón hned třikrát došla až na vrchol. I letos bude mít jistě ty nejvyšší ambice, při útoku na zlatý hattrick je již bude muset obejít bez rekordmana nejvyšší soutěže Jiřího Curneyho, který na severu Čech zaznamenal téměř 700 bodů před letošním ročníkem odešel do pražské Sparty. Místo něj však do týmu přišly zajímavé tváře, ať už produktivní útočník Michal Sládek z Ostravy nebo Matyáš Krebner ze švýcarského Wileru-Ersigen. V úvodu nové sezóny se o přísun bodů zatím starají ti nejzkušenější Milan Tomašík, Jan Natov a Patrik Suchánek. V kádru Mladé Boleslavi také najdeme několik hráčů, kteří se zúčastnili právě skončeného Mistrovství světa ve Švýcarsku. Výběr trenéra Novotného v letošní sezóně zatím získal osmnáct bodů, které ho řadí na třetí místo. V kádru loňského mistra najdeme hned pět stříbrných medailistů z nedávného Mistrovství světa ve Švýcarsku.

Karlovy Vary

Karlovarský výběr měl v reprezentační přestávce o čem přemýšlet. Úvodní čtvrtina klukům příliš nevyšla a po osmi kolech mají na kontě pouhých pět bodů. V nášlapné tabulce však není nic ztraceno, jelikož ztráta na osmé Královské Vinohrady je pouze tříbodový. Nejproduktivnějším hráčem je zatím Michal Strachota, se kterým jsme minulý týden přinesli i rozhovor. Řada dalších hráčů se však zatím bodově trápí a pokud se chce A-tým odrazit k lepším zítřkům bude potřebovat i větší příspěvek od ostatních. Během reprezentační přestávky svěřenci Marka Mandlera absolvovali víkendové soustředění, tak uvidíme, zda jim to ve čtvrtečním zápase přinese ovoce.

„Pro diváky půjde určitě o mimořádně atraktivní souboj, který pro nás bude velmi náročný. Předpokládám, že Boleslav bude více na míčku, bude se snažit více tvořit hru. Věřím, že my se však po delší pauze zvládneme pořádně nahecovat a uděláme vše proto, abychom odehráli co nejlepší zápas.“ očekává od čtvrtečního zápasu útočník Adam Zahraj 

Mladá Boleslav se v Hale míčových sportů již jednou představila, v roce 2020 si odsud odvezla trofej za výhru v Poháru Českého florbalu. Co se týče setkání s týmem Karlových Varů však půjde o vůbec první setkání. Přijďte se podívat na souboj s loňským mistrem a podpořit kluky, aby druhá cesta Mladé Boleslavi do lázeňského města již tak úspěšná nebyla.

Čtvrtek 17.11.2022

HMS Karlovy Vary

17:00 FB Hurrican Karlovy Vary - Předvýběr.cz Florbal Mladá Boleslav

ONLINE+VIDEO přenos

VSTUPENKY

ZÁPASOVÝ PROGRAM 


                                                                                                                                                                                                                                                                

LUKÁŠ KORBEL