Šampión nedávného Czech Openu se opírá především o extrémně silnou elitní formaci plnou reprezentantů a ta začala úřadovat prakticky od prvního buly. Již ve třinácté minutě měl na svém kontě Matěj Havlas dvě branky, po jedné přidali Němeček, Kreysa a Šindelář. Po pátém domácím gólu se prosadili konečně i karlovarští. Poprvé od svého příchodu ze Sparty se prosadil Matyáš Velc.

Bohužel to byla na nějakou dobu ojedinělá radost. Ve prostřední části pokračoval nastolený obraz hry, na karlovarskou se valil jeden útok za druhým a náš gólman Honza Eckhardt se musel pořádně otáčet. I přes řadu skvělých zákroků bohužel sedmkrát inkasoval a naše ztráta tak mohutně narostla. Světlým okamžikem druhé třetiny byla gólová střela Michala Klápy těsně před druhou sirénou.

Závěrečná třetina byla ze všech vůbec ta nejgólovější a tentokrát k tomu přispěli i svěřenci Marka Mandlera. Prvních dvou branek v sezóně se konečně dočkal Michal Strachota, podruhé v zápase se prosadil i Matyáš Velc, jednou pak Daniel Nicklas. Bohužel to byla pouze kosmetická změna stavu, jelikož domácí ve třetí třetině přidali dalších pět branek a došli si pro jasnou výhru 17:6

A-tým stříbrnému týmu z uplynulého ročníku nedokázal vzdorovat a na další body si bude muset zatím počkat. Nicméně čtyři branky v závěru zápasu jsou povzbuzením do další práce. Nyní čeká kluky krátká pauza způsobená reprezentačním kempem a poté se vrátí zpět na svou palubovku, kde 7. října přivítají Českou Lípu.

Tatran Střešovice - FB Hurrican Karlovy Vary 17:6
branky:
4. Matěj Havlas, 6. Jonáš Kreysa, 9. Ondřej Němeček, 13. Matěj Havlas, 14. Martin Šindelář, 27. Jonáš Kreysa, 28. Matěj Havlas, 28. David Šimek, 29. Adam Tlapák, 30. Tomáš Hanák, 36. Matěj Havlas, 40. David Šimek, 42. David Šimek, 43. Bohumil Piskáček, 49. Ondřej Němeček, 55. Matěj Havlas, 58. Marek Beneš - 15. Matyáš Velc, 40. Michal Klápa, 49. Matyáš Velc, 55. Michal Strachota, 58. Daniel Nicklas, 59. Michal Strachota; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 164; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 13, Adam Draslar 6 - Jan Eckhardt 27, Daniel Váradi 11; po třetinách: 5:1, 7:1, 5:4;