Na první branku se nečekalo moc dlouho, pouze tři a půl minuty. Poté totiž Matěj Korbel našel křižnou přihrávkou Michala Klápu a ten již pouze trefil odkrytou klec. Brzy se poprvé prosadili i domácí, kteří využili nabídnutou početní výhodu. Krátce po polovině úvodní části šli Hurricani podruhé do vedení, svůj gólový účet v roce 2022 otevřel nejlepší střelec ligy Dan Nicklas. Ani tentokrát však domácí s odpovědí příliš neotáleli, karlovarští byli opět potrestáni za svou nedisciplinovanost a tak se šlo do kabin za stavu 2:2.

Sebevědomá nástup do druhé třetiny přinesl našemu týmu dva rychlé góly. Pěknými individuálními akcemi se prezentovali Michal Strachota a Tomáš Zdeněk. Poté se o slovo přihlásili oba gólmani a na další změnu stavu se tak čekalo až do osmatřicáté minuty, kdy i karlovarští hráči využili svou přesilovou hru zásluhou Dana Nicklase.

Ve stejném duchu jako druhá třetina začala i ta třetí a tentokrát přišel náš gól ještě rychleji. Jedenačtyřicet vteřin stačilo Vojtovi Ježkovi, aby zvýšil na 6:2. Svěřenci Martina Kratochvíla měli v tu dobu zápas pevně v rukou a Jaroměř nepouštěli do vážnějšího ohrožení branky. Sami naopak ještě jednou udeřili, když Dan Nicklas zkompletoval hattrick.

A-tým splnil roli favorita a po výsledku 7:2 zapisuje šestnáctou výhru v sezóně. O tu sedmnáctou bude bojovat již příští neděli, kdy v předposledním domácím utkání základní části přivítá Gullivers Brno.

TJ Sokol Jaroměř - FB Hurrican Karlovy Vary 2:7
branky:
6. Jakub Pařízek, 16. Milan Sucharda - 4. Michal Klápa, 13. Daniel Nicklas, 22. Michal Strachota, 24. Tomáš Zdeněk, 38. Daniel Nicklas, 41. Vojtěch Ježek, 51. Daniel Nicklas; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 26 - Václav Zavadil 15; po třetinách: 2:2, 0:3, 0:2;