Znojmo

Bývalý superligový tým patří dalo by se říci k překvapením soutěže. Když se před sezónou mluvilo o hlavních aspirantech na ty nejvyšší příčky, tak jméno Znojma příliš často nepadalo. Nicméně se ukazuje, že nějaké předsezónní predikce nic neznamenají. Tým pod vedením Jana Šťastníka zatím prochází sezónou velmi jistě, aktuálně má na svém kontě již devět výher v řadě, díky kterým poskočil ve vyrovnané tabulce na druhé místo. Formu týmu z Jihomoravského kraje dokládá i fakt, že během své vítězné šnůry dokázal přehrát Ústí, Bulldogs Brno a nebo naposledy vysoko 8:0 Kladno. Znojemské barvy jsou vidět hodně vysoko i v kanadském bodování, Jiří Šrámek drží druhé místo. Kromě něj karlovarskou obranu pravděpodobně prověří i několik hráčů střešovického Tatranu  v čele s Jonášem Kreysou nebo Pavlem Sládečkem.

Karlovy Vary

Pokud jsme psali, že Znojmo má aktuálně nejlepší prvoligovou formu, tak Hurricani jsou jen nepatrně horší. Jejich série aktuálně ukazuje číslo šest a je tedy jasné, že jeden z týmů o svou dlouhou neporazitelnost přijde. Svěřenci Martina Kratochvíla díky dobrým výkonům mohou začít pokukovat po něčem, co pro ně bylo ještě před pár koly celkem vzdáleno. A to je první místo v lize. Možná se divíte, jak chtějí ze čtvrtého místa útočit na čelo, ale věřte, že elitní čtyřka 1.ligy je letos neskutečně vyrovnaná. Mezi prvním Ústím a námi je rozdíl pouze bod. Jedno kolo tak může všechno změnit a třeba to bude již to víkendové. Kromě souboje o důležité body budeme svědky také duelu dvou nejproduktivnějších hráčů ligy, kdy již zmíněný Jiří Šrámek vyzve karlovarského Dana Nicklase.

Vzájemné zápasy

Když se oba soupeři utkali naposledy, tak to dopadlo lépe pro náš tým, který zvítězil na své palubovce těsně 4:3. Utkání ve Znojmě však bývají tradičně velmi náročná, což dokládá i poslední návštěva tohoto města. Ta totiž skončila porážkou 5:6 a je tedy jasné, že kluky nic jednoduchého nečeká ani tentokrát.

Sobota 11. 12. 2021

SH TJ Znojmo

18:00 TJ Znojmo Laufen CZ - FB Hurrican Karlovy Vary