A-tým minulý víkend zaskočil Českou Lípu a i širokou florbalovou veřejnost, když dokázal dvakrát uspět na hostující palubovce. Tyto výhry chtěl potvrdit doma. Sobotní utkání nabídlo opět velkou přetahovanou. Týmy se několikrát vystřídaly ve vedení, v závěru to dlouho vypadalo, že uvidíme prodloužení. Jednapadesát vteřin před koncem však rozsekl nerozhodný stav 4:4 Ondřej Kopič a zařídil hostům snížení série. Do nedělního zápasu vstoupili karlovarští skvěle a brzy se dostali do vedení 3:1, bohužel jim pak vyschnul střelecký prach, zbylé dvě třetiny již nabídly pouze branky České Lípy, která tak otočila nepříznivý vývoj na konečných 3:6 a rázem je tedy srovnáno na 2:2.

Když se na sérii podíváme řečí čísel, tak je to zatím souboj dvou elitních formací. Na straně Karlových Varů ční nad všemi čtrnáctibodový kapitán Michal Klápa, devět bodů má pak jeho parťák z útoku Michal Strachota. Na druhé straně se pak o přísun branek stará formace okolo Radka Krajcigra a Daniela Štěrby. V posledním zápase jsme byli svědky i zajímavých taktických šachů, kdy si oba trenéři hlídali, aby tyto formace chodily na hřiště proti sobě. Pokud chtějí Hurricani uspět potřebují opět začít dávat góly, tak jak se jim to dařilo během prvního hracího víkendu.

Série je tedy vyrovnaná 2:2 a je jasné, že teď začne pořádná řežba a to jak na hřišti, tak i v hledišti. Pořádně bouřlivá atmosféra čeká kluky již v úterý, kdy se opět vydají do České Lípy, pokud byste se chtěli vydat kluky podpořit, tak start je naplánován již na 17:30, ve čtvrtek se pak přesune série do Haly míčových sportů, kde opět budeme potřebovat vaší podporu.