Dorost

Hráč Ondřej Kakrda pro nás shrnul zápasy: "O třetí adventní neděli se konal v HMS turnaj našich dorostenců. Kluci odehráli celkem dva těžké zápasy. První zápas se hrál v ranních hodinách proti týmu ze sousedního kraje Katům z Kadaně. Do zápasu kluci nastoupili velmi dobře, hned v prvním střídání se podařilo skórovat. Utkání se s narůstajícím herním časem přiklánělo k nám. Po celý zápas hoši kontrolovali hru. Na konci zápasu se tak mohli radovat."

"Druhý zápas dorostenci odehráli proti Teplicím. Po první výhře chtěli naši hráči zopakovat vítězství. Utkání bylo od úvodní buly pod naší kontrolou. Kluci si zápas velmi užili, protože si mohli pořádně zastřílet. Teplicím nastříleli celkem deset branek. Když siréna ohlásila konec utkání, byli všichni, včetně trenérů, velmi šťastní, protože po dlouhé řadě neúspěchů získali konečně šest zasloužených bodů.  Za celý turnaj předvedli všichni velmi kvalitní výkon a splnili své cíle," doplnil Kakrda.

Výsledky:

vs FBC DDM Kati Kadaň – 8:2

vs FD Teplice – 10:1


Starší žáci

Turnaj za tým blue pro nás zhodnotil hráč Adam Němec: "V sobotu 10.12. hrál výběr starších žáků Blue v Tachově. Kluci odehráli tři důležité zápasy ve, kterých získali devět bodů. První zápas byl velmi vyrovnaný, ale hráči Hurricanů si dokázali vyťukat šance a na vzdor presujících protihráčů z Plzně a vyhráli. Druhý zápas Hurricani zcela vypnuli a toho Tachov využil. Naštěstí se v druhé polovině hráči probudili a jen těsně zvítězili. Třetí zápas proti druhému hurricanskému týmu white hráli celkem dobře, dokázali kombinovat a bránit. Samozřejmě se vše projevilo na výsledku zápasu."

Trenér Filip Moravec k týmu white uvedl: "V sobotu nás čekal náročný turnaj, těžké zápasy v 1. koši. Proti Tachovu jsme byli herně jednoznačně lepší, bohužel málo nebezpeční v útočném pásmu. Soupeř proti tomu opět těžil ze svých silných individualit a využil své šance. Proti FBC Plzeň jsme předvedli velmi bojovný výkon, dlouho jsme výsledkově vzdorovali. Bohužel jsme nevyužili šanci jít do vedení a z následného protiútoku nás soupeř potrestal. Nabité vedení už nepustil, i přes pár dalších šancí na naší straně. Poslední soupeř, tým BLUE, už byl nad naše síly. První půlku jsme bohužel nezvládli a bylo po zápase. Na turnaj jsme se chtěli soustředit, bez ohledu na výsledek, na stanovené cíle. Řekl bych, že jsme se ve spoustě věcech posunuli. Bude ale neméně důležité potvrdit to na dalším turnaji."


Elévové hráli celý víkend a všechny týmy předvedly skvělý výkon.PREVIEW

Ženy vyrazí 17.12. na zápasy do Rokycan.

10:10 - TJ Plamen Chodov

11:40 - FBC Rokycany

Dorost má na plánu fomácí turnaj na HMS KV v sobotu 17.12.

10:00 FBC Plzeň

14:30 FBC FAT PIPE Vipers Most

Starší žákyně mladší žáci mají turnaj v sobotu 17.12. v Ostrově.

Všechny týmy přípravky si v neděli 18.12. zahrají velký turnaj na domácí ploše HMS v Karlových Varech.

Podrobný rozpis naleznete v Programu zápasů na našem webu.