Dramatičtější závěr play off si lze asi těžko představit. Finálová série zatím nabízí strhující podívanou, hned třikrát zůstal zápas po šedesáti minutách bez vítěze a rozhodovalo se až v nastaveném čase. Nejjednoznačnější byl bohužel pro nás nedělní duel, ve kterém A-tým nedokázal využít mečbol a padl 5:7. Ač jsou zápasy místy velmi vyhecované, tak se zatím hraje téměř bez vyloučení, za čtyři zápasy jsme bylo k vidění pouze osm dvouminutových trestů. Naši hráči hráli tři přesilovky, dvakrát byli úspěšní. 

Co se týče individuálních statistik v této sérii, tak těm opět vládne karlovarské trio Michal Klápa, Daniel Nicklas a Michal Strachota. V těsném závěsu jsou pak Martin Grlický s Tomášem Peškem z Brna. Často se však stává, že rozhodující zápasy rozhodují hráči, od kterých by se to rozhodně nečekalo. Uvidíme, zda se něčeho takového dočkáme i nyní v podání hráčů s hurikánem na prsou. Mohli by jsme si tady vypisovat další hráče, kterým se v play off daří, individuální forma však ve středečním zápase nebude to hlavní, pokud chtějí kluci uspět, musí fungovat jako jeden tým. Šedesát minut, které rozhodnou o osudu letošní sezóny.

Pokud se na něco kluci mohou v letošních vyřazovacích bojích spolehnout, tak jsou to naši fanoušci. Ti je pravidelně podporují na domácích i venkovních zápasech, což předvedli i minulý víkend v Brně. Nyní je potřeba to zopakovat, protože domácí budou chtít vytvořit bouřlivou atmosféru a bylo by fajn, aby to v hledišti neměli tak jednoduché. Pokud tedy máte ve středu čas, pojeďte s námi A-tým podpořit v nejdůležitějším zápasu historie.

Středa 6. 4. 2022

MSH Vodova Brno - stará hala

20:30 FB Hurrican Karlovy Vary - Bulldogs Brno