Jaroměř

Jaroměř prožila hrůzostrašný start do sezóny, když se dlouho držela na posledním místě tabulky. V poslední době jdou však výsledky nahoru a dvě výhry v posledních třech zápasech znamenají posun tabulkou vzhůru. Rok 2021 zakončil tým z východu Čech na jedenáctém místě, se sedmi bodovou ztrátou na pozice zaručující postup do vyřazovacích bojů. Nejproduktivnějším hráčem týmu je s dvaceti body Daniel Kroupa. Jelikož ale Jaroměř patří mezi nejhůře střílející týmy v 1.lize, tak se její hráči neobjevují ani na předních příčkách kanadského bodování.

Karlovy Vary 

Karlovarští se před vánoční pauzou dokázali oklepat z porážky ve Znojmě a na vlastní palubovce porazit Chomutov 8:6. Díky tomu potvrdili své místo v elitní čtyřce soutěže, která zajišťuje start play off na domácí palubovce. Jak ale napovídá pohled na tabulku, bude to boj až do posledního kola, náš A-tým ze čtvrtého místa ztrácí na lídra soutěže z Ústí pouze čtyři body, zároveň však musí odrážet ataky od pátého Kladna, které je v závěsu o tři body. Hurricani jsou stále nejofenzivnějším týmem ligy, na svém kontě mají již 150 gólů a věřme, že jimi nebudou šetřit ani v Jaroměři.

Vzájemné zápasy

Jaroměř navštívila Karlovy Vary letos v osmém kole a odvezla si odtud těsnou porážku 9:7, hattrickem se tehdy blýskl Dan Nicklas. Karlovarský kanonýr s číslem 10 hrál ústřední roli i při poslední cestě do Jaroměře. Loňskou výhru 10:7 podpořil tehdy pěti body. Jak však můžeme vidět, tak Jaroměř není vůbec jednoduchý soupeř a naše kluky čeká v neděli pořádná dřina. Pokud však chtějí udržet své pozice, tak musí bodovat naplno, jelikož na nějaké zbytečné ztráty není prostor.

Neděle 2. 1. 2022

ASVA Jaroměř

16:00 TJ Sokol Jaroměř - FB Hurrican Karlovy Vary

LUKÁŠ KORBEL