Místo: Skalná

Věková kategorie: dívky ročníku narození 2010 a starší, pro florbalistky nejen z našeho oddílu

Cena: 4200,- Kč (strava, ubytování, pitný režim, pronájmy a vstupy, doprava, jedinečné triko jako dárek pro každého účastníka, trenéry, doprovodný program)

Termín: neděle 7. srpna – pátek 12. srpna 2022

O 3. Dívčím soustředění 2022

Soustředění je zaměřeno na florbalovou a všesportovní přípravu, a to jak fyzickou a technickou, tak přípravu po taktické stránce. Sportovní program vedou zkušení trenéři z našich řad. Během soustředění bude čas i na další sportovní hry pro rozvoj obratnosti, koordinace a všestrannosti. 

V rámci soustředění nás čekají dvou až třífázové tréninky v hale, speciální skills tréninky pro hráčky i brankářky, venkovní tréninky a hry, tradiční i netradiční kolektivní sporty, hry v lese, cyklovýlety a samozřejmě další spousta zábavy.

Soustředění je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé hráčky. 

Co s sebou? Sportovní oblečení do haly i ven, včetně oblečení do nepříznivého počasí (větrovka, termo prádlo...), hygienické potřeby (sprchový gel, ručník, zubní pasta, kartáček na zuby), malý batoh, florbalka, ochranné brýle, sálová obuv, běžecká obuv na ven, plavky, kolo –servisované (kolo není povinné). Helma je povinná.

Jak se přihlásit? 

1) pomocí e-přihlášky v členské sekci zde

Uzávěrka přihlášek: do 20. 4. 2022

Veškeré informace o 3. dívčím soustředění najdete také v našich propozicích zde

Kontaktujte nás! V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailu info@florbalkv.cz