Junioři

září 2021

TJ Sokol Královské Vinohrady
Pátek 10. září 2021, 18:30, HMS Karlovy Vary
CE soutěž juniorů, 2. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary
4:7
TJ Sokol Královské Vinohrady
Florbal Ústí
Středa 15. září 2021, 20:00, HMS Karlovy Vary
CE soutěž juniorů, 1. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary
4:8
Florbal Ústí
Kanonýři Kladno
Sobota 18. září 2021, 17:00, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 3. kolo
Kanonýři Kladno
5:6
po prodl.
FB Hurrican Karlovy Vary
Florbal Ústí
Neděle 19. září 2021, 12:00, SC SLUNETA Ústí n./L
CE soutěž juniorů, 4. kolo
Florbal Ústí
13:2
FB Hurrican Karlovy Vary
TJ Sokol Královské Vinohrady
Sobota 25. září 2021, 17:00, TJ Sokol Vinohrady
CE soutěž juniorů, 5. kolo
TJ Sokol Královské Vinohrady
2:3
FB Hurrican Karlovy Vary
Kanonýři Kladno
Neděle 26. září 2021, 16:00, HMS Karlovy Vary
CE soutěž juniorů, 6. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary
0:5
Kanonýři Kladno

říjen 2021

TJ Sokol Královské Vinohrady
Sobota 23. říjen 2021, 19:00, TJ Sokol Vinohrady
CE soutěž juniorů, 1. kolo
TJ Sokol Královské Vinohrady
7:2
FB Hurrican Karlovy Vary
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Neděle 24. říjen 2021, 17:00, Jedenáctka VS
CE soutěž juniorů, 2. kolo
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
6:5
FB Hurrican Karlovy Vary

listopad 2021

Florbal Ústí
Středa 3. listopad 2021, 20:00, HMS Karlovy Vary
CE soutěž juniorů, 3. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary
7:8
Florbal Ústí
FBC Česká Lípa
Pátek 5. listopad 2021, 20:00, HMS Karlovy Vary
CE soutěž juniorů, 4. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary
3:1
FBC Česká Lípa
Florbal Chomutov
Pátek 12. listopad 2021, 20:00, HMS Karlovy Vary
CE soutěž juniorů, 5. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary
9:3
Florbal Chomutov
FBC DOŠWICH MILEVSKO
Sobota 20. listopad 2021, 18:00, SH Milevsko
CE soutěž juniorů, 8. kolo
FBC DOŠWICH MILEVSKO
6:4
FB Hurrican Karlovy Vary
FBC Štíři Č. Budějovice
Neděle 21. listopad 2021, 13:45, SH České Budějovice
CE soutěž juniorů, 9. kolo
FBC Štíři Č. Budějovice
13:12
po prodl.
FB Hurrican Karlovy Vary
Florbal Ústí
Sobota 27. listopad 2021, 20:00, SC SLUNETA Ústí n./L
CE soutěž juniorů, 10. kolo
Florbal Ústí
5:8
FB Hurrican Karlovy Vary

prosinec 2021

FbC Plzeň
Středa 1. prosinec 2021, 20:00, HMS Karlovy Vary
CE soutěž juniorů, 11. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary
13:5
FbC Plzeň
FBŠ SLAVIA Plzeň
Neděle 5. prosinec 2021, 18:00, HMS Karlovy Vary
CE soutěž juniorů, 12. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary
5.12.
FBŠ SLAVIA Plzeň
TJ Sokol Královské Vinohrady
Sobota 18. prosinec 2021, 17:00, HMS Karlovy Vary
CE soutěž juniorů, 13. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary
18.12.
TJ Sokol Královské Vinohrady
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Neděle 19. prosinec 2021
CE soutěž juniorů, 14. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary
19.12.
FbŠ Bohemians DDM Praha 7

leden 2022

Florbal Ústí
Sobota 8. leden 2022
CE soutěž juniorů, 15. kolo
Florbal Ústí
8.1.
FB Hurrican Karlovy Vary
FBC Česká Lípa
Neděle 9. leden 2022
CE soutěž juniorů, 16. kolo
FBC Česká Lípa
9.1.
FB Hurrican Karlovy Vary
Florbal Chomutov
Sobota 22. leden 2022
CE soutěž juniorů, 17. kolo
Florbal Chomutov
22.1.
FB Hurrican Karlovy Vary
Florbal Chomutov
Neděle 23. leden 2022
CE soutěž juniorů, 18. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary
23.1.
Florbal Chomutov
FBC Česká Lípa
Sobota 29. leden 2022
CE soutěž juniorů, 19. kolo
FBC Česká Lípa
29.1.
FB Hurrican Karlovy Vary

únor 2022

FBC DOŠWICH MILEVSKO
Sobota 12. únor 2022
CE soutěž juniorů, 20. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary
12.2.
FBC DOŠWICH MILEVSKO
FBC Štíři Č. Budějovice
Neděle 13. únor 2022
CE soutěž juniorů, 21. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary
13.2.
FBC Štíři Č. Budějovice
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Sobota 19. únor 2022
CE soutěž juniorů, 22. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary
19.2.
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
FbC Plzeň
Sobota 26. únor 2022
CE soutěž juniorů, 23. kolo
FbC Plzeň
26.2.
FB Hurrican Karlovy Vary
FBŠ SLAVIA Plzeň
Neděle 27. únor 2022
CE soutěž juniorů, 24. kolo
FBŠ SLAVIA Plzeň
27.2.
FB Hurrican Karlovy Vary