Juniorky

září 2022

FBC DDM Kati Kadaň
Neděle 25. září 2022, 10:15, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
2. liga juniorek - skupina 2, 2. kolo
Florbal SokolovVary
2:10
FBC DDM Kati Kadaň
Kanonýři Kladno
Neděle 25. září 2022, 12:45, SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
2. liga juniorek - skupina 2, 2. kolo
Kanonýři Kladno
14:0
Florbal SokolovVary

říjen 2022

TJ Plamen Chodov
Neděle 9. října 2022, 9:00, SH Chodov
2. liga juniorek - skupina 2, 1. kolo
Florbal SokolovVary
3:3
TJ Plamen Chodov
Florbal Chomutov
Neděle 9. října 2022, 11:30, SH Chodov
2. liga juniorek - skupina 2, 1. kolo
Florbal Chomutov
9:0
Florbal SokolovVary
FBC Vipers Most
Sobota 22. října 2022, 15:00, HMS Karlovy Vary
2. liga juniorek - skupina 2, 3. kolo
FBC Vipers Most
5:4
Florbal SokolovVary
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Sobota 22. října 2022, 18:45, HMS Karlovy Vary
2. liga juniorek - skupina 2, 3. kolo
Florbal SokolovVary
5:11
SK BIVOJKY LITVÍNOV

listopad 2022

TJ Plamen Chodov
Neděle 6. listopadu 2022, 10:15, SH Kadaň
2. liga juniorek - skupina 2, 4. kolo
TJ Plamen Chodov
2:2
Florbal SokolovVary
Florbal Chomutov
Neděle 6. listopadu 2022, 14:00, SH Kadaň
2. liga juniorek - skupina 2, 4. kolo
Florbal SokolovVary
1:7
Florbal Chomutov

prosinec 2022

FBC DDM Kati Kadaň
Neděle 4. prosince 2022, 9:45, Městská SH Chomutov
2. liga juniorek - skupina 2, 6. kolo
FBC DDM Kati Kadaň
4.12.
Florbal SokolovVary
Kanonýři Kladno
Neděle 4. prosince 2022, 13:30, Městská SH Chomutov
2. liga juniorek - skupina 2, 6. kolo
Florbal SokolovVary
4.12.
Kanonýři Kladno

leden 2023

SK BIVOJKY LITVÍNOV
Neděle 15. ledna 2023, Přetlaková SH Kladno
2. liga juniorek - skupina 2, 7. kolo
SK BIVOJKY LITVÍNOV
15.1.
Florbal SokolovVary
FBC Vipers Most
Neděle 15. ledna 2023, Přetlaková SH Kladno
2. liga juniorek - skupina 2, 7. kolo
Florbal SokolovVary
15.1.
FBC Vipers Most

únor 2023

TJ Plamen Chodov
Neděle 12. února 2023
2. liga juniorek - skupina 2, 9. kolo
Florbal SokolovVary
12.2.
TJ Plamen Chodov
Florbal Chomutov
Neděle 12. února 2023
2. liga juniorek - skupina 2, 9. kolo
Florbal Chomutov
12.2.
Florbal SokolovVary
Kanonýři Kladno
Neděle 26. února 2023, SH Kadaň
2. liga juniorek - skupina 2, 10. kolo
Kanonýři Kladno
26.2.
Florbal SokolovVary
FBC DDM Kati Kadaň
Neděle 26. února 2023, SH Kadaň
2. liga juniorek - skupina 2, 10. kolo
Florbal SokolovVary
26.2.
FBC DDM Kati Kadaň

březen 2023

FBC Vipers Most
Neděle 26. března 2023, SH SŠT Most Velebudice
2. liga juniorek - skupina 2, 12. kolo
FBC Vipers Most
26.3.
Florbal SokolovVary
SK BIVOJKY LITVÍNOV
Neděle 26. března 2023, SH SŠT Most Velebudice
2. liga juniorek - skupina 2, 12. kolo
Florbal SokolovVary
26.3.
SK BIVOJKY LITVÍNOV