BU16

První hráči se na Kemp talentované mládeže vydali již v únoru. Opory juniorského a dorosteneckého týmu Marek Owczarzy s Petrem Holečkem se zúčastnili tréninkového kempu ve Svitavách, kde na ně v kategorii BU16 čekala konkurence více než čtyřiceti dalších hráčů. Marek v letošní sezóně naskočil do padesáti zápasů, ve kterých si připsal 27 gólů, 28 asistencí a tedy 55 bodů. Petr odehrál 44 zápasů s bilancí 18+22.

BU17

Již za necelých čtrnáct dní bude karlovarské barvy reprezentovat na Kempu talentované mládeže kapitán dorostu i juniorky Rudolf Voják. Šestnáctiletý útočník se v obou kategoriích stal letos nejproduktivnějším hráčem, v nejvyšší soutěži dorostu se navíc vešel do nejlepší pětky celé soutěže. Celkově ho fanoušci mohli vidět ve 48 zápasech, ve kterých posbíral fantastických 86 bodů za 52 gólů a 34 asistencí. Logicky tedy musela přijít pozvánka na KTM, tentokrát v kategorii BU17.

BU14

Zatím poslední pozvánka přišla v kategorii BU14, kde byl nominován Oliver Říha. Ten se vydá v období od 9. do 12. května do Benátek nad Jizerou. Oliver má za sebou první sezónu v kategorii starších žáků, kde se ihned zařadil mezi opory týmu. Skvělé výkony mu zároveň vynesly také prostor v dorosteneckém týmu, kde stejně jako naši ostatní reprezentanti dopomohl k třetímu místu v základní části v rámci nejvyšší dorostenecké soutěže. Nominaci v kategorii BU14 obdržel v průběhu sezóny také David Tkáč, kterého z prvního kempu bohužel vyřadilo zranění, nicméně vzhledem k jeho letošním 97 bodům je další pozvánka pravděpodobně jen otázkou času.