1. SC TEMPISH Vítkovice FB Hurrican Karlovy Vary venku
neděle 25. 2. Livesport Superliga, 25. kolo SC Dubina Ostrava
17:00
  • neděle 25. února 2024 od 17:00
  • SC Dubina Ostrava
  • Livesport Superliga, 25. kolo

Junioři

detail družstva
Kanonýři KladnoFB Hurrican Karlovy Vary venku
sobota 24. 2. CE soutěž juniorů, 23. kolo HMS Karlovy Vary
17:00
  • sobota 24. února 2024 od 17:00
  • HMS Karlovy Vary
  • CE soutěž juniorů, 23. kolo

Starší žáci

detail družstva

Starší žáci

FB Hurrican Karlovy Vary WHITEFBŠ SLAVIA Plzeň B
sobota 24. 2. Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo Slavia VŠ Plzeň
9:30
  • sobota 24. února 2024 od 9:30
  • Slavia VŠ Plzeň
  • Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo
FBC ROKYCANYFB Hurrican Karlovy Vary WHITE
sobota 24. 2. Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo Slavia VŠ Plzeň
11:00
  • sobota 24. února 2024 od 11:00
  • Slavia VŠ Plzeň
  • Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo
FBŠ SLAVIA PlzeňFB Hurrican Karlovy Vary WHITE
sobota 24. 2. Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo Slavia VŠ Plzeň
12:30
  • sobota 24. února 2024 od 12:30
  • Slavia VŠ Plzeň
  • Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary WHITESPORT CLUB Klatovy
sobota 24. 2. Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo Slavia VŠ Plzeň
14:00
  • sobota 24. února 2024 od 14:00
  • Slavia VŠ Plzeň
  • Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo

Starší žáci

FB Hurrican Karlovy Vary BLUEUSK Akademik Cheb
neděle 25. 2. Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo HMS Karlovy Vary
9:00
  • neděle 25. února 2024 od 9:00
  • HMS Karlovy Vary
  • Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo
FbC Plzeň bílíFB Hurrican Karlovy Vary BLUE
neděle 25. 2. Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo HMS Karlovy Vary
11:15
  • neděle 25. února 2024 od 11:15
  • HMS Karlovy Vary
  • Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary BLUEFBŠ Gorily Plzeň
neděle 25. 2. Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo HMS Karlovy Vary
13:30
  • neděle 25. února 2024 od 13:30
  • HMS Karlovy Vary
  • Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo
Florbal TachovFB Hurrican Karlovy Vary BLUE
neděle 25. 2. Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo HMS Karlovy Vary
15:45
  • neděle 25. února 2024 od 15:45
  • HMS Karlovy Vary
  • Liga starších žáků - skupina 1, 9. kolo

Mladší žáci

detail družstva

Mladší žáci

FB Hurrican Karlovy Vary WHITEFlorbal Sokolov
sobota 24. 2. Karlovarská liga mladších žáků, 8. kolo Lokomotiva Cheb
9:20
  • sobota 24. února 2024 od 9:20
  • Lokomotiva Cheb
  • Karlovarská liga mladších žáků, 8. kolo
MDDM Rescom OstrovFB Hurrican Karlovy Vary WHITE
sobota 24. 2. Karlovarská liga mladších žáků, 8. kolo Lokomotiva Cheb
10:40
  • sobota 24. února 2024 od 10:40
  • Lokomotiva Cheb
  • Karlovarská liga mladších žáků, 8. kolo
USK Akademik ChebFB Hurrican Karlovy Vary WHITE
sobota 24. 2. Karlovarská liga mladších žáků, 8. kolo Lokomotiva Cheb
12:00
  • sobota 24. února 2024 od 12:00
  • Lokomotiva Cheb
  • Karlovarská liga mladších žáků, 8. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary WHITEGFG Florbal Sokolov KV
sobota 24. 2. Karlovarská liga mladších žáků, 8. kolo Lokomotiva Cheb
13:20
  • sobota 24. února 2024 od 13:20
  • Lokomotiva Cheb
  • Karlovarská liga mladších žáků, 8. kolo

Elévové

detail družstva

Elévové

FB Hurrican Karlovy Vary BLUEFB Hurrican Karlovy Vary BLACK
sobota 24. 2. Karlovarská liga elévů (3+1), 12. kolo SH ZŠ Dvory
8:00
  • sobota 24. února 2024 od 8:00
  • SH ZŠ Dvory
  • Karlovarská liga elévů (3+1), 12. kolo
TJ Sokol 1.FBC ToužimFB Hurrican Karlovy Vary BLACK
sobota 24. 2. Karlovarská liga elévů (3+1), 12. kolo SH ZŠ Dvory
9:00
  • sobota 24. února 2024 od 9:00
  • SH ZŠ Dvory
  • Karlovarská liga elévů (3+1), 12. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary BLACKGFG Florbal Sokolov KV
sobota 24. 2. Karlovarská liga elévů (3+1), 12. kolo SH ZŠ Dvory
10:30
  • sobota 24. února 2024 od 10:30
  • SH ZŠ Dvory
  • Karlovarská liga elévů (3+1), 12. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary BLACKMDDM Rescom Ostrov
sobota 24. 2. Karlovarská liga elévů (3+1), 12. kolo SH ZŠ Dvory
11:30
  • sobota 24. února 2024 od 11:30
  • SH ZŠ Dvory
  • Karlovarská liga elévů (3+1), 12. kolo

Elévové

FB Hurrican Karlovy Vary BLUEFB Hurrican Karlovy Vary BLACK
sobota 24. 2. Karlovarská liga elévů (3+1), 12. kolo SH ZŠ Dvory
8:00
  • sobota 24. února 2024 od 8:00
  • SH ZŠ Dvory
  • Karlovarská liga elévů (3+1), 12. kolo
GFG Florbal Sokolov KVFB Hurrican Karlovy Vary BLUE
sobota 24. 2. Karlovarská liga elévů (3+1), 12. kolo SH ZŠ Dvory
9:30
  • sobota 24. února 2024 od 9:30
  • SH ZŠ Dvory
  • Karlovarská liga elévů (3+1), 12. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary BLUETJ Sokol 1.FBC Toužim
sobota 24. 2. Karlovarská liga elévů (3+1), 12. kolo SH ZŠ Dvory
11:00
  • sobota 24. února 2024 od 11:00
  • SH ZŠ Dvory
  • Karlovarská liga elévů (3+1), 12. kolo
MDDM Rescom OstrovFB Hurrican Karlovy Vary BLUE
sobota 24. 2. Karlovarská liga elévů (3+1), 12. kolo SH ZŠ Dvory
12:30
  • sobota 24. února 2024 od 12:30
  • SH ZŠ Dvory
  • Karlovarská liga elévů (3+1), 12. kolo

Elévové

FB Hurrican Karlovy Vary WHITETJ Batesta Chodov
sobota 24. 2. Karlovarská liga elévů (3+1), 13. kolo SH ZŠ Dvory
13:00
  • sobota 24. února 2024 od 13:00
  • SH ZŠ Dvory
  • Karlovarská liga elévů (3+1), 13. kolo
Florbal SokolovFB Hurrican Karlovy Vary WHITE
sobota 24. 2. Karlovarská liga elévů (3+1), 13. kolo SH ZŠ Dvory
14:40
  • sobota 24. února 2024 od 14:40
  • SH ZŠ Dvory
  • Karlovarská liga elévů (3+1), 13. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary WHITE AS
sobota 24. 2. Karlovarská liga elévů (3+1), 13. kolo SH ZŠ Dvory
15:50
  • sobota 24. února 2024 od 15:50
  • SH ZŠ Dvory
  • Karlovarská liga elévů (3+1), 13. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary WHITETJ Batesta Chodov
sobota 24. 2. Karlovarská liga elévů (3+1), 13. kolo SH ZŠ Dvory
16:00
  • sobota 24. února 2024 od 16:00
  • SH ZŠ Dvory
  • Karlovarská liga elévů (3+1), 13. kolo
Florbal SokolovFB Hurrican Karlovy Vary WHITE
sobota 24. 2. Karlovarská liga elévů (3+1), 13. kolo SH ZŠ Dvory
17:30
  • sobota 24. února 2024 od 17:30
  • SH ZŠ Dvory
  • Karlovarská liga elévů (3+1), 13. kolo

Juniorky

detail družstva
GFG Florbal Sokolov KV PlamenFBC DDM Kati Kadaň
neděle 25. 2. 2. liga juniorek - skupina 2, 9. kolo SH Kadaň
9:00
  • neděle 25. února 2024 od 9:00
  • SH Kadaň
  • 2. liga juniorek - skupina 2, 9. kolo
FBC Vipers MostGFG Florbal Sokolov KV Plamen
neděle 25. 2. 2. liga juniorek - skupina 2, 9. kolo SH Kadaň
11:30
  • neděle 25. února 2024 od 11:30
  • SH Kadaň
  • 2. liga juniorek - skupina 2, 9. kolo

Starší žákyně

detail družstva
GFG Florbal Sokolov KVMDDM Rescom Ostrov
sobota 24. 2. Karlovarská liga mladších žáků, 8. kolo Lokomotiva Cheb
8:40
  • sobota 24. února 2024 od 8:40
  • Lokomotiva Cheb
  • Karlovarská liga mladších žáků, 8. kolo
GFG Florbal Sokolov KVUSK Akademik Cheb
sobota 24. 2. Karlovarská liga mladších žáků, 8. kolo Lokomotiva Cheb
10:00
  • sobota 24. února 2024 od 10:00
  • Lokomotiva Cheb
  • Karlovarská liga mladších žáků, 8. kolo
Florbal SokolovGFG Florbal Sokolov KV
sobota 24. 2. Karlovarská liga mladších žáků, 8. kolo Lokomotiva Cheb
11:20
  • sobota 24. února 2024 od 11:20
  • Lokomotiva Cheb
  • Karlovarská liga mladších žáků, 8. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary WHITEGFG Florbal Sokolov KV
sobota 24. 2. Karlovarská liga mladších žáků, 8. kolo Lokomotiva Cheb
13:20
  • sobota 24. února 2024 od 13:20
  • Lokomotiva Cheb
  • Karlovarská liga mladších žáků, 8. kolo