Euforie po středečním postupu jistě v nás všech ještě zůstává, nicméně už je potřeba se dívat opět dopředu. Již o víkendu totiž startuje semifinále 1.ligy. A-tým v něm narazí na vítěze základní části z Ústí nad Labem. Série začíná dvojzápasem na palubovce našeho soupeře již v sobotu a v neděli.










