Proti Spartě karlovarští vstoupil do zápasu skvěle a na dobrý start chtěli navázat i proti Liberci. Opak byl bohužel pravdou. Již ve čtvrté minutě otevřel skóre Radek Valeš. Náš výběr měl zkraje zápasu obrovské problémy s bráněním a brzy inkasoval další dvě branky. Na 4:0 brzy zvýšil Jan Bitman a Lukáš Machač vyhnal v deváté minutě Daniela Váradiho z branky. Jeho nástupce Jan Eckhardt odolával domácímu tlaku pouhé tři minuty, než ho gólem přivítal Jakub Mádlo a Jan Světlík. Suma sumárum sedm inkasovaných gólů v první třetině podtrhlo mizernou bilanci našeho A-týmu v prvních třetinách.

Do prostřední části se trenéři rozhodli hru stáhnout na dvě formace. Chvíli to vypadalo, že ani to liberecký brankostroj nezastaví, když po pouhých osmatřiceti vteřinách zvýšil na 8:0 Šimon Stránský. Poté se hra přeci jen trochu vyrovnala a Hurricani se začali dostávat i do gólových příležitostí, žádná z nich se však neujala a tak čisté konto domácího gólmana ukončil v pětadvacáté minutě Daniel Nicklas. Karlovarští hráči v prostřední části přestříleli svého soupeře 3:8, ve většině případů je však koncovka zradila a tak byl i po druhé třetině rozdíl sedmigólový.

Závěrečná třetina začala ze strany svěřenců Marka Mandlera dobře a ve čtyřiačtyřicáté minutě se dočkali, když přečíslení zakončil na dvakrát úspěšně Michal Strachota a ukončil tak své čekání na gól. Poté se po delší pauze prosadili i domácí, konkrétně Radek Valeš, který potrestal nedůraz v naší obraně. Ve třiapadesáté minutě se domácím fanouškům připomněla dobře hrající mladá karlovarská lajna. Individuální akci Lukáše Macháčka dorazil za brankáře Matěj Svatek. To bylo vše, co se změn stavu týče. A-tým dvě třetiny Liberci vzdoroval statečně, špatný začátek zápasu je však připravil o jakékoliv šance na bodový zisk.

Nyní se muži vrací zpět na domácí palubovku, v neděli doma přivítají Vítkovice.