Přes léto se toho v našem elitním týmu odehrálo skutečně hodně, máme nový realizační tým a také řadu nových tváří, které vám v nejbližší době postupně představíme. Kompletní výběr má za sebou kondiční část přípravy a v posledních týdnech se již přesunul do haly, kde se plně věnuje nácviku herních situací, kromě toho má A-tým za sebou i první přípravné utkání, v rámci víkendového soustředění v Krupce vyzval prvoligové Ústí nad Labem. Nyní kluky čeká ještě těžší prověrka v podobě silně obsazeného turnaje Czech Open.

Czech Open už je taková naše klasika, letní turnaj, který slouží jako generálka před ligou. Jinak tomu nebude ani letos. Opět se představíme v kategorii PRO, kterou se nám v minulosti podařilo i vyhrát. Letos se účastní celkem šestnáct týmů z pěti různých zemí. Hned na úvod čeká kluky pořádná prověrka a to v podobě švédského celku RIG Umea IBF, který vloni tuto kategorii vyhrál a i letos jistě bude mít podobné ambice. Druhým čtvrtečním soupeřem bude prvoligový Chomutov, kde v minulé sezóně působilo několik karlovarských talentů v rámci střídavých startů a půjde tak rovněž o zajímavé měření sil. Základní skupinu poté uzavřeme v pátek po poledni soubojem s lotyšským Talsu NSS/Krauzers. Odpoledne poté startují vyřazovací boje.

Pokud se již nemůžete dočkat další dávky florbalu, tak je pro vás Czech Open tím pravým. Všechny zápasy základní skupiny se hrají v hale na Jedenáctce a my budeme moc rádi, když nás dorazíte na některý ze zápasů podpořit. V akci budou staré známé tváře, ale také všechny nové posily. Tak si to nenechte ujít. Pokud byste chtěli fandit na dálku, můžete si zakoupit video přenos, veškeré informace naleznete zde.

Čtvrtek 10.8.2023

Hala Jedenáctka

11:50 Florbal Vary - RIG Umea IBF 

17:40 Florbal Vary - Florbal Chomutov

Pátek 11.8.2023

13:00 Florbal Vary - Talsu NSS/Krauzers
LUKÁŠ KORBEL