První změna stavu přišla již po necelých dvou minutách, kdy Jakub Dufek ukázal šikovnost na brankovišti a střílenou přihrávku dokázal uklidit do domácí branky. Karlovarští fanoušci se možná lekli, aby se neopakovala první třetina jako ve čtvrtek v Mladé Boleslavi. Naštěstí se nic takového nekonalo, domácí totiž v šesté minutě dostali k dispozici přesilovou hru a byť se jim v této disciplíně letos příliš nedaří, tak tentokrát jí sehráli skvěle a po přesné přihrávce Michala Klápy srovnal Matyáš Velc. Vládcem dalších minut byl náš gólman Daniel Váradi, který vytáhl několik parádních zákroků. Nestačil až na schovanou střelu Mikuláše Komárka z osmnácté minuty po které si Chodov podruhé urval vedení na svou stranu.

Druhá třetina začala pro domácí skvěle. Jiří Lebeda parádní individuální akci zakončil střelou přesně do rohu chodovské branky. Poté převzal iniciativu výběr trenéra Davida Podhráského, nejprve Marek Vávra z předbrankového prostoru přidal třetí gól. O chvíli později zvýšil na 2:4 Jakub Dufek. Domácí se ve druhé třetině příliš do šancí nedostávali, navíc před druhou sirénou ještě jednou inkasovali. Pátý zásah přidal v závěru Matěj Jambor.

Ve třetí třetině dostali Hurricani ideální šanci snížit v podobě přesilové hry. Ta se jim však vůbec nepovedla a nejenže jí nedokázali využít, navíc ale sami inkasovali a hostující kapitán Tom Ondrušek přidal již šestou trefu Chodova. Čtyřgólová ztráta naznačovala, že je rozhodnuto. Karlovarští hráči však nesložili zbraně a zadělali na drama. Sedm minut před koncem předvedl povedený průnik Matyáš Velc, který přelstil všechny, včetně brankáře Lupoměcha. O chvíli později se o slovo přihlásila dvojice karlovarských odchovanců, Matěj Korbel našel na pravém křídle volného Tomáše Smolku, který svým premiérovým gólem v Superlize snížil na 4:6. I přes veškerou snahu toho domácí již více nestihli, bez úspěchu zůstala i závěrečná hra bez brankáře, během které na konečných 4:7 pečetil chodovský Marek Vávra.

A-tým předvedl proti Chodovu povedený výkon, bohužel mu chybělo více štěstí v koncovce, které ho stálo lepší výsledek. Příští víkend mají kluci kvůli reprezentační přestávce volno. v pátek 10.února pak zamíří do Prahy k souboji s Bohemians.