Karlovarským hráčům bohužel vůbec nevychází starty do zápasů a bohužel nedělní duel nebyl výjimkou. Po pouhých osmatřiceti vteřinách otevřel skóre Karel Petrák. I v dalších momentech zápasu měli více ze hry hosté, především pak elitní formace, která zásluhou Jana Maliče a Jakuba Buršíka přidala do desáté minuty další dvě branky. Také karlovarští měli několik zajímavých šancí, nedokázali je však efektivně vyřešit a tak přišel trest v podobě slepených gólů Ondřeje Kawuloka a Jaroslava Petráka vedli v osmnácté minutě již 0:5.

Druhá třetina byla ze strany domácích nejpovedenější pasáží. Ve třiadvacáté minutě se i oni konečně dočkali gólové radosti, prvním karlovarským střelcem byl Jiří Lebeda. Naději na zdramatizování duelu dal využitou přesilovou hrou Daniel Nicklas. Bohužel naši hráči si neodpustili chyb v rozehrávce, jednu z nich potrestal Ondřej Kawulok a opět trochu zchladil domácí publikum. Závěr třetiny pak patřil také Bohemians, Jakub Buršík a Jaroslav Petrák dali svému týmu před závěrečnou třetinou pohodlný náskok šesti branek.

Sympatickým herním projevem se prezentovala v zápase třetí karlovarská formace, která podtrhla svůj výkon gólem hned v úvodu třetí třetiny, kdy nenápadnou, ale milimetrově přesnou střelou překonal hostujícího brankáře Filip Eliáš. Ústředním mužem závěru zápasu byl však kapitán Bohemians Filip Forman, který nasázel za sedm minut hattrick, k tomu ještě vybídl ke skórování gólovou asistencí Karla Petráka. Do listiny střelců se pak zapsali ještě Patrik Rozkovec a Matúš Gajdoš. V závěru na konečných 4:14 korigoval Michal Zeman, tři body však zamířily do Prahy.

A-tým na rozjetý výběr trenéra Michala Jedličky nestačil a ani ve třetím zápase po Mistrovství světa nedokázal bodovat. Další možnost bude mít příští týden, kdy v pátek přivítá doma Spartu, v neděli pak míří do Liberce.