První třetina ukázala, že se setkávají týmy, kterým to do ofenzivy zatím moc nejde. Šancí k vidění moc nebylo, o něco málo více jich měli naši hráči. Matyáš Velc nastřelil břevno, využita nebyla ani karlovarská přesilovka, stejně jako trestné střílení domácího Vykopala a tak se fanoušci během úvodní dvacetiminutovky branky nedočkali.

Čekání na gól skončilo v sedmadvacáté minutě, kdy výborně chytajícího Dana Váradiho překonal tvrdou ranou pod břevno Vykopal. O chvíli později se prosadili i Hurricani, Honza Zavadil dostal od obránců dostatek času a prostoru aby zakončil a vyrovnal. Jenže ani tento stav dlouho nevydržel a Vykopal naprosto identickým gólem jako v prvním případě určil stav po dvou třetinách 2:1.

Před třetí třetinou zamíchali trenéři se sestavou s cílem zvrátit nepříznivý vývoj. A karlovarským hráčům se povedlo zásluhou Michala Strachoty srovnat, stejný hráč dokázal o pár střídání později reagovat i já další gól Otrokovic a šest minut před koncem se začínalo od nuly. Bohužel závěr A-týmu hrubě nevyšel, po chybě v rozehrávce a nešťastném vlastním gólu Otrokovice získaly velmi laciné dvoubrankové vedení. Rozebraná karlovarská obrana v závěru inkasovala ještě třikrát a místo bojů o body tak přišel další tvrdý direkt.

Muži měli zápas s Otrokovicemi slibně rozehraný, bohužel hororová pětiminutovka v závěru je o veškeré naděje připravila. Po prohře 8:3 se tak propadli až na dno tabulky Livesport Superligy. O to aby tam dlouho nezůstali budou bojovat příští neděli doma s Ostravou. Doufáme, že kluky dorazíte podpořit, protože teď to potřebují víc než kdy jindy.