Sobotní utkání začalo pro náš výběr dobře, když po první třetině vedl 1:3. V dalším průběhu pak již své vedení kontroloval, ani jednou svého soupeře nepustil k vyrovnanému stavu a po úspěšně odbráněném oslabení i power play soupeře zvítězili muži 4:7. Pozitivním momentem sobotního střetnutí byl fakt, že se o góly podělilo hned šest různých střelců, jediným dvougólovým byl Tomáš Nushart. Karlovarský tým zároveň dokázal využít svou jedinou přesilovou hru, šlo o další pozitivní impuls, jelikož tato herní činnosti jim v závěru série s Českou Lípou příliš nevycházela.

Nedělní utkání nezačalo pro svěřence Marka Mandlera vůbec dobře, v první dvacetiminutovce zaznamenali pouze dva střelecké pokusy a byť byl jeden z nich úspěšný, tak nebýt skvělého Daniela Váradiho tak by rozdíl ve skóre nebyl pouze jednobrankový. Co naopak vyšlo parádně byla druhá třetina, v ní se klukům povedlo překlopit vedení na svou stranu, v samotném závěru ještě pojistil druhé vítězství Michal Klápa, který v zápase zaznamenal tři body (2+1), dvakrát se trefil i Matyáš Velc. Své první body (1+1) v rozhodující fázi sezóny zaznamenal Matěj Svatek.

Série s Otrokovicemi je skvěle rozehraná, nic však není rozhodnuto. Další krok úspěšnému zdolání Panthers můžeme udělat již o víkendu v Hale míčových sportů, kde opět budeme potřebovat vaši podporu. Nic si tedy neplánujte a přijďte ukázat jak se fandí v Karlových Varech.