Karlovarský výběr v letošní sezóně trápí špatné začátky zápasů, které je většinou stály nějaký lepší výsledek. Tentokrát do utkání však vstoupili dobře, vytvořili si několik slibných příležitostí, které sice ještě sparťanský gólman zvládl pokrýt, v desáté minutě však Jiří Lebeda našel na středu volného Daniela Nicklase, který ranou bez přípravy otevřel gólový účet zápasu. Sparta měla možnost na vyrovnání v šestnácté minutě, kdy Jiří Curney jel trestné střílení, jeho kličku však přečetl Jan Eckhardt a skvělým zákrokem udržel nulu. O pár okamžiků později si oba hráči souboj zopakovali a tentokrát byl úspěšnější sparťanský střelec a dvě minuty před koncem tak vyrovnal na 1:1.

Do druhé třetiny nastoupila lépe Sparta, která šla ve třiadvacáté minutě zásluhou Marka Zouzala poprvé do vedení. Tlak hostů pokračoval a brzy vyústil v další brankou v karlovarské síti, jejím autorem byl Robert Košir. Když ve dvaatřicáté minutě zvýšil na 1:4 Josef Sedláček, začal domácímu týmu zápas protékat mezi prsty. Druhou třetinu výběr trenéra Marka Vojty zakončil ještě góly Josefa Juhy a Radima Křenka. Po slibném úvodu ve druhé třetině A-tým pětkrát inkasoval a body se mu výrazně vzdálily.

Třetí třetina začala ze strany domácích nadějně. Po necelých dvou minutách si přihrávku Matyáše Velce srazil do branky jeden z hostujících obránců. Místo tlak však přišla chyba v rozehrávce a gól v podání Jiřího Curneyho. Po inkasovaném gólu v úvodu opět Sparta přebrala iniciativu. Daniel Fišer a Radim Křenek využitou přesilovkou zvýšili již na 2:9. Hurricani se dokázali také dostat do zajímavých šancí, bohužel se trápí poslední dobou v koncovce. Jedna z nich se však přeci jen ujala, když Michal Klápa z malého brankoviště zužitkoval pas od Ivana Tomča. Šlo však pouze o ojedinělou radost, závěr zápasu tak patřil opět hostům, kteří zásluhou Radima Křenka a Matěje Čermáka uzavřeli skóre na konečných 3:11.

Úvod zápasu se A-týmu sice povedl, v dalším průběhu to již tako povedené nebylo a tři body si tak domů odvezla Sparta. Šanci na nápravu mají kluci již zítra, kdy je čeká výjezd do Liberce.