Před skvěle zaplněným hledištěm vstoupili domácí dobře a jako první šli v osmé minutě do vedení, když Daniel Nicklas využil chyby v rozehrávce Black Angels. Hosté se dočkali vyrovnání krátce za polovinou první třetiny, kdy Daniela Váradiho překonal Burian.

Na dobrou první třetinu se našemu týmu bohužel v té prostřední navázat nepovedlo a přišel kolaps. Black Angels najednou bylo plné hřiště, na domácí branku se valil jeden útok za druhým a bohužel šest z nich skončilo v brance. Po čtyřiceti minutách tak Hurricani prohrávali vysoko 1:7.

Před závěrečnou částí zápasu karlovarští trenéři přeskupili formace s cílem ještě něco s výsledkem udělat nebo ho alespoň zkorigovat. Bohužel první branka přišla až v třiapadesáté minutě a postaral se o ní Ondra Hurt. Hosté však zásluhou dvou přesných zásahů Fryše a jednoho Neklana jakékoliv drama odmítli a došli si pro tři body.

A-tým tedy víkend zakončil další vysokou porážku a nedaří se mu tak navázat na výhru z úvodního ligového kola.

FB Hurrican Karlovy Vary - BLACK ANGELS 2:10
branky:
8. Daniel Nicklas, 53. Ondřej Hurt - 13. Matouš Burian, 23. Jakub Hromada, 26. Jakub Hromada, 31. Jakub Renčín, 32. Tomáš Čáslava, 38. Jakub Boček, 39. Jakub Renčín, 55. Marek Fryš, 59. Filip Neklan, 60. Marek Fryš; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 262; zásahy brankářů: Daniel Váradi 18 - Ondřej Matiášek 19; po třetinách: 1:1, 0:6, 1:3;