Domácí do zápasu vstoupili dobře a za svou aktivitu byli v desáté minutě odměněni prvním gólem, parádní akci zakončil Michal Strachota. Dan Váradi v karlovarské brance dlouho odolával, o jeho čisté konto ho v připravil až v osmnácté minutě nešťastný odraz po ráně Pekárka.

Ve druhé třetině se karty otočily a byla to Česká Lípa, kdo se držel více na míčku a hosté se krátce po polovině zápasu dostali zásluhou Pešky poprvé do vedení. Ani tento stav však příliš dlouho nevydržel. Novou zápletku dal svým prvním gólem v Superlize Adam Zahraj.

Třetí třetina začala přesilovkami na obou stranách a zatímco hosté úspěšní nebyli, tak karlovarští tu svou zásluhou Ivana Tomča zužitkovali. V českolipském výběru byl však při chuti Peška a dvanáct minut před koncem jsme tak začínali od nuly. Matyáš Velc sice potřetí vrátil svému týmu vedení, Peška zkompletoval hattrick a poslal zápas do prodloužení.

Úvod prodloužení provázelo zbytek přesilové hry hostí, za sice ještě zůstala nepotrestána, o pár momentů později však zápas ukončil Štěrba.

A-tým po výsledku 4:5 v prodloužení bere bod. Podruhé v sezoně se mu tak povedlo doma bodovat, vzhledem k průběhu zápasu však nebude panovat v karlovarském táboře spokojenost. Nyní kluci jedou ven. V neděli míří na palubovku Otrokovic.